Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

PRO MARINE TRADE PIKENDAS KOOSTÖÖLEPINGUT LALIZAS GRUPIGA

30.11.2019
Lalizas S.A. Skandinaavia müügidirektor Ileana Scarfi ja Pro Marine Trade ärikliendihaldur Holger Sirel

Pro Marine Trade pikendas Amsterdamis toimunud B2B meremessil METSTRADE 2019 koostööd Lalizas grupiga.

Lalizas S.A on Euroopa üks suurematest meretarvikute tootjatest ja grupi omandusesse kuuluvad kaubamärgid Lalizas, Lofrans, MaxPower, Nuevo Rade ja Ocean. 2019 aasta oktoobris omandas Lalizas ka Itaalia päästeparvede tootja Arimar.

 

Lalizas S.A. alustas oma tegevust 1982 aastal ja tänu kiirele ja innovatiivsele arengule kuulub nende tootevalikusse tänaseks üle 10 000 erineva toote ja ettevõte on esindatud maailma 127 erinevas riigis.

 

Baltikumis on Pro Marine Trade pakkunud Lalizas tooteid alates 2007 aastast ja kahepoolne koostöö jätkub ka edaspidi.

 

 

Vaata Lalizas tootevalikut ja ettvõtte tegemisi nende kodulehelt SIIT

 

 

 

 

Hempel Aquatone Wallas-Marin Viking Watski Atwood Batsystem 13fishing

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT