The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Kataloogid ja Hinnakirjad

OSCULATI KATALOOG 2023

Osculati kuulub Itaalia suurimate merekaupade-, jahi- ja paaditarvikute ning päästevahendite tootjate hulka. Lisaks laiale oma tootevalikule, esindab Osculati Itaalias veel üle 20 erineva merevarustuse tootja kaubamärke, Kokku leiate Osculati kataloogist üle 18 000 erineva merendusega seotud toote. Pro Marine Trade on Osculati toodete maaletooja ja edasimüüja Eestis alates 2003 aastast.

Osculati toodete tarneaeg on 10-14 tööpäeva.

MARITIM KATALOOG 2021 - 2022

Maritim on Soomes, Helsingis asuv meretarvete maaletooja ja edasimüüja. Tootekataloogist leiate üle 7500 erineva merendusega seotud toote. Pro Marine Trade on Maritimi koostööpartner Eestis alates 2006 aastast. Kaupade hinnad on ära toodud kataloogis. Tellimustele alla 100 EUR võib lisanduda transpordikulu.

Maritim toodete tarneaeg on 3-4 tööpäeva.

DUELL SISE- JA PÄRAMOOTORITE TAGAVARAOSAD JA LISAVARUSTUS 2021 - 2022

Duell on juhtiv mootorataste, mootorsaanide, mopeedite ja ATVde varuosade ning lisavarustues maaletooja Soomes. Duelli valikus on ka hulganisti meretooteid. Meie valikus on esindatud paatide sise- ja päramootorite varuosad ning lisavarustus. Võtke meiega ühendust – koos leiame teile vajaliku ja sobiliku toote. 

Duell toodete tarneaeg on 3-4 tööpäeva.

MARINETECH KATALOOG 2021-2022

Marinetech on Saksamaal baseeruv meretarvikute tootja ja nende tootevalikusse kuulub üle 29 000 erineva kauba artikli. Kataloogist leiate väga suure valiku roostevabast terasest valmistatud kinnitusvahendeid ja paaditarvikuid. Toodete hinnad on ära märgitud kataloogis. Pro Marine Trade on Marinetech koostööpartner Eestis alates 2011 aastast. Kaupade hinnad on ära toodud kataloogis. Tellimustele alla 100 EUR võib lisanduda transpordikulu.

Marinetech toodete tarneaeg on 5-8 tööpäeva.

TEAMAC PAADI- JA JAHIVÄRVIDE KATALOOG 2023

Värvitootja Teal & Mackrill Ltd. (UK) Teamac paadi- ja jahivärvide tootevalikusse kuulub täis-sortiment, nii plastik-, puit-, kui ka metall- ning alumiiniumpaatidele mõeldud tooteid – kruntvärvid, katte- ja viimistlusvärvid, lakid, tekivärvid ja kattumisvastased- ehk mürkvärvid. Teal & Mackrill Ltd. värvitehas omab nii ISO 9001 kui ka ISO 14001 kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise standarditele väljastatavaid sertifikaate ja Teamac värvid on toodetud rangelt antud standardeid järgides. Lisaks on Briti värvitootjaid koondav ühendus tunnustanud tehast ka auhinnaga British Coatings Federation Environmental Award, mis antakse välja kõige keskkonnasäästlikumale värvitootjale. Pro Marine Trade on tehase Teal & Mackrill Ltd. tootebrändide (Teamac, Coo-Var, Precision) maaletooja ja edasimüüja Eestis alates 2013 aastast.

Teamac toodete tarneaeg on 2-14 tööpäeva.

YAK & SURVITEC KATALOOG 2022

160 aastase ajalooga Survitec on turuliider ohutustehnoloogia osas. Yak´i eksperdid on oma tooted disaininud koostöös nii päästeteenistuste kui ka erinevate veesportlastega.

RAYMARINE KATALOOG 2022

Raymarine (USA), on maailma juhtivamaid mereelektroonika tootjaid ja arendajaid. Raymarine tootevalikusse kuuluvad kaardiplotterid, autopiloodid, radarid, kalaleidjad, raadioside vahendid ja veel palju muud merel kasutatavat elektroonikat ja instrumente. Raymarine toodetele kehtib 3-aastane garantiiaeg. Pro Marine Trade turustab Raymarine tooteid alates 2010 aastast.

Raymarine toodete tarneaeg  on 7-10 tööpäeva.

OCEANSOUTH KATALOOG 2021 - 2022

OCEANSOUTH disainib ja toodab laias valikus paaditarvikuid. Nende valikusse kuuluvad Bimini katused, erinevad paadi- ja mootorikatted, toolid, istmed ja neile mõeldud lisatarvikud ja veel palju tooteid nii mootor- kui ka purjelaevale.

Pro Marine Trade on Oceansouth toodete maaletooja ja edasimüüja Eestis alates 2017 aastast.

Oceansouth toodete tarneaeg on 3-14 tööpäeva.

LOWRANCE KATALOOG 2022

Lowrance (USA) on olnud mereelektroonika turuliider alates esimese tavakasutaja sonari Fish-Lo-K-Tor leiutamisest aastal 1957. Aastate jooksul on Lowrance pidevalt arendanud ja uundanud oma tootevalikut, et aidata õngitsejatel leida ja püüda rohkem kala. Pro Marine Trade on Lowrance toodete edasimüüja alates 2012 aastast. 

Lowrence toodete tarneaeg  on 3-7 tööpäeva.

BALTIC KATALOOG 2021

Baltic on Rootsi ettevõte, mis on valmistanud päästeveste alates 1977. aastast. Enam kui 30 aastane kogemus on teinud nendest ühe suurima päästevestide tootja Euroopas.

Baltic toodete tarneaeg on 3-7 tööpäeva.

 
1  2
 
Crewsaver Sika Unimer Humminbird Aquatone Rule Chatham Chasing

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis