The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Kataloogid ja Hinnakirjad

OSCULATI KATALOOG 2019

Osculati kuulub Itaalia suurimate merekaupade-, jahi- ja paaditarvikute ning päästevahendite tootjate hulka. Lisaks laiale oma tootevalikule, esindab Osculati Itaalias veel üle 20 erineva merevarustuse tootja kaubamärke, Kokku leiate Osculati kataloogist üle 18 000 erineva merendusega seotud toote. Pro Marine Trade on Osculati toodete maaletooja ja edasimüüja Eestis alates 2003 aastast.

Osculati toodete tarneaeg on 10-14 tööpäeva.

MARITIM KATALOOG 2019

Maritim on Soomes, Helsingis asuv meretarvete maaletooja ja edasimüüja. Tootekataloogist leiate üle 7500 erineva merendusega seotud toote. Pro Marine Trade on Maritimi koostööpartner Eestis alates 2006 aastast. Kaupade hinnad on ära toodud kataloogis. Tellimustele alla 100 EUR võib lisanduda transpordikulu.

Maritim toodete tarneaeg on 3-4 tööpäeva.

DUELL SISE- JA PÄRAMOOTORITE TAGAVARAOSAD JA LISAVARUSTUS 2019

Duell on juhtiv mootorataste, mootorsaanide, mopeedite ja ATVde varuosade ning lisavarustues maaletooja Soomes. Duelli valikus on ka hulganisti meretooteid. Meie valikus on esindatud paatide sise- ja päramootorite varuosad ning lisavarustus. Võtke meiega ühendust – koos leiame teile vajaliku ja sobiliku toote. 

Duell toodete tarneaeg on 3-4 tööpäeva.

MARINETECH KATALOOG 2019-2020

Marinetech on Saksamaal baseeruv meretarvikute tootja ja nende tootevalikusse kuulub üle 29 000 erineva kauba artikli. Kataloogist leiate väga suure valiku roostevabast terasest valmistatud kinnitusvahendeid ja paaditarvikuid. Toodete hinnad on ära märgitud kataloogis. Pro Marine Trade on Marinetech koostööpartner Eestis alates 2011 aastast. Kaupade hinnad on ära toodud kataloogis. Tellimustele alla 100 EUR võib lisanduda transpordikulu.

Marinetech toodete tarneaeg on 5-8 tööpäeva.

PRECISION PAADI- JA JAHIVÄRVIDE KATALOOG 2019

Värvitootja Teal & Mackrill Ltd. (UK) 2018 aastal Euroopa turule toodud Precision paadi- ja jahivärvide tootevalikusse kuulub täis-sortiment, nii plastik-, puit-, kui ka metall- ning alumiiniumpaatidele mõeldud tooteid – kruntvärvid, katte- ja viimistlusvärvid, lakid, tekivärvid ja kattumisvastased- ehk mürkvärvid. Teal & Mackrill Ltd. värvitehas omab nii ISO 9001 kui ka ISO 14001 kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise standarditele väljastatavaid sertifikaate ja Precision värvid on toodetud rangelt antud standardeid järgides. Lisaks on Briti värvitootjaid koondav ühendus tunnustanud tehast ka auhinnaga British Coatings Federation Environmental Award, mis antakse välja kõige keskkonnasäästlikumale värvitootjale. Pro Marine Trade on tehase Teal & Mackrill Ltd. tootebrändide (Teamac, Coo-Var, Precision) maaletooja ja edasimüüja Eestis alates 2013 aastast.

Precision toodete tarneaeg on 2-14 tööpäeva.

LINDEMANN KATALOOG 2019

Lindemanni kataloogist leiate ligi 12 000 erinevat toodet. Valikusse kuuluvad tarvikud nii mootor- kui ka purjepaatidele. 

Lindemann toodete tarneaeg  on 7-10 tööpäeva.

NAUTICALIA KATALOOG 2019

Nauticalia on Inglismaal 1974 aastal loodud ettevõte, kelle tootevalikusse kuuluvad peamiselt mereteemalised kingitused ja suveniirid. Samuti leiate nende tootekataloogist korraliku valiku laevamudeleid ning mitmesuguseid eksklusiivseid tarbekaupu. Pro Marine Trade on Nauticalia toodete maaletooja ja edasimüüja Eestis alates 2004 aastast.

Nauticalia toodete tarneaeg on 14-18 tööpäeva.

RAYMARINE KATALOOG 2019

Raymarine (USA), on maailma juhtivamaid mereelektroonika tootjaid ja arendajaid. Raymarine tootevalikusse kuuluvad kaardiplotterid, autopiloodid, radarid, kalaleidjad, raadioside vahendid ja veel palju muud merel kasutatavat elektroonikat ja instrumente. Raymarine toodetele kehtib 3-aastane garantiiaeg. Pro Marine Trade turustab Raymarine tooteid alates 2010 aastast.

Raymarine toodete tarneaeg  on 7-10 tööpäeva.

LOWRANCE KATALOOG 2019

Lowrance (USA) on olnud mereelektroonika turuliider alates esimese tavakasutaja sonari Fish-Lo-K-Tor leiutamisest aastal 1957. Aastate jooksul on Lowrance pidevalt arendanud ja uundanud oma tootevalikut, et aidata õngitsejatel leida ja püüda rohkem kala. Pro Marine Trade on Lowrence toodete edasimüüja alates 2012 aastast.

Lowrence toodete tarneaeg  on 3-7 tööpäeva.

CHATHAM KATALOOG 2019

Chatham Marine on Inglismaa jalatsitootja, kelle sortimenti kuuluvad ka tipp-kvaliteediga purjetamisjalanõud. Purjetamisjalanõudele kehtib reeglina 2-aastane G2 tootjapoolne garantiiaeg. Pro Marine Trade on Chatham jalanõude maaletooja Eestis alates 2013 aastast.

Chatham jalanõude tarneaeg on 7-10 tööpäeva.

 
1  2
 
Aqua Storm Raymarine Maritim Thetford Nexus Silva Oceansouth Honda

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis