The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Riided ja jalanõud lastele

PURJETA...
PURJETAMISKINDAD LASTELE- CREWSAVER PHASE 2, J4

Crewsaver Phase 2 purjetamiskindad on valmistatud kvaliteetsest materjalist, tagades mugavuse ja kasutajasõbralikuse ka keerulistes tingimustes ja pika perioodi vätel. Amara nahast tugevdused sõrmedel ja peopesal tagavad suurepärase haarde. Neopreenist ja reguleeritav randmeosa. Sobilikud lastele vanuses 8-9 eluaastat.

CS-6950-J4
Soodushind: 24.99 € (Tavahind: 32.85 €)
PURJETA...
PURJETAMISKINDAD LASTELE- CREWSAVER PHASE 2, J5

Crewsaver Phase 2 purjetamiskindad on valmistatud kvaliteetsest materjalist, tagades mugavuse ja kasutajasõbralikuse ka keerulistes tingimustes ja pika perioodi vätel. Amara nahast tugevdused sõrmedel ja peopesal tagavad suurepärase haarde. Neopreenist ja reguleeritav randmeosa. Sobilikud lastele vanuses 10-12 eluaastat.

CS-6950-J5
Soodushind: 24.99 € (Tavahind: 32.85 €)
PURJETA...
PURJETAMISKINDAD LASTELE- CREWSAVER PHASE 2, TRI-SEASON, J4
Crewsaver Phase 2 sarja purjetamiskindad on valmistatud kvaliteetsest materjalist, tagades mugavuse ja kasutajasõbralikuse ka keerulistes tingimustes ja pika perioodi vältel. Amara nahast tugevdused sõrmedel ja peopesal tagavad suurepärase haarde. Reguleeritav neopreenist randmeosa. Sobilikud lastele vanuses 8-9 eluaastat.
CS-6952-J4
Soodushind: 29.99 € (Tavahind: 36.85 €)
PURJETA...
PURJETAMISKINDAD LASTELE- CREWSAVER PHASE 2, TRI-SEASON, J5
Crewsaver Phase 2 sarja purjetamiskindad on valmistatud kvaliteetsest materjalist, tagades mugavuse ja kasutajasõbralikuse ka keerulistes tingimustes ja pika perioodi vältel. Amara nahast tugevdused sõrmedel ja peopesal tagavad suurepärase haarde. Reguleeritav neopreenist randmeosa. Sobilikud lastele vanuses 10-12 eluaastat.
CS-6952-J5
Hind: 36.85 €
CUSTOMERS WHO ORDER OUTSIDE EU COUNTRIES CAN PURCHASE WITHOUT VAT
CleanToGleam Raymarine Superwinch Sika Wallas-Marin Suunto Veneziani Polyform

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis