Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

MEIE KOOSTÖÖPARTNER JAHT ELLI VÕITIS MUHU VÄINA REGATI

25.07.2016
Meie koostööpartner jaht Elli võitis Muhu Väina regati!

16. juulil lõppenud Muhu Väina regatil võitis oma klassis (ESTLYS2) esikoha Saaremaa Merispordi Seltsi jaht Elli, keda toetab Pro Marine Trade.

 

Purjeregatt algas pühapäeval, 10. juulil Pärnus ning viis jahid läbi Kihnu saare, Haapsalu ja Kärdla sadamate Tallinnasse. Sel aastal 59. korda toimund regatil oli rekordarv osalejaid: viiest riigist 118 jahti ja ligi 700 purjetajat.


Õnnitleme võitjaid!

 

 

 

 

 

 

Fotod: Postimees

Polyform Crewsaver Pro Marine Aqua Storm Jotun Pretech Igloo Whale

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 aastal külastas meie e-poodi 157 461 unikaalset külastajat ja oste sooritati 47-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Ostes merekaubad-, paaditarvikud- ja päästevahendid e-poest www.promarinetrade.com, toetad Eesti Vabatahtlikke Mere- ja Järvepäästjaid.