The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

PAADIHOOLDUSVAHENDID

PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- TEXET, 1 l
Effektiivne paadipuhastusvahend Texet, mis sisaldab puhastusainet Bio Gen Active®, mis on biolagunev ja omab väga häid puhastusomadusi. Texet paadipuhastusvahend on üks enim hinnatud toodetest Soome paadiomanike seas.
SM-TEXET/1
Hind: 19.95 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- TEXET, 5 l

Effektiivne paadipuhastusvahend Texet, mis sisaldab puhastusainet Bio Gen Active®, mis on biolagunev ja omab väga häid puhastusomadusi. Texet paadipuhastusvahend on üks enim hinnatud toodetest Soome paadiomanike seas.

SM-TEXET/5
Hind: 69.80 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND - ALUMINIUM CLEANER/RESTORER, 1.89 l

Effektiivne vahend alumiiniumpaatide puhastamiseks ja uuendamiseks. Mőeldud eelkőige mustuse ja veetaimede eemaldamiseks ning veepiiri puhastamiseks värvimata alumiiniumpindadelt. Bioloogiselt lagunev. Peale alumiiniumpinna puhastamist on soovitatav pind katta Aluminium Polish poleerimisvahaga.

W107427
Hind: 44.80 €
POLEERI...
POLEERIMISVAHEND- ALUMINIUM POLISH, 473 ml

Alumiiniumpaatide läikevaha. Kaitseb ja säilitab alumiiniumi seisundi uuena, kaitseb söövitamise, rooste ja tuhmumise eest. Lihtne ja kiire moodus kaitsta ja säilitada alumiiniumipinda söövituse eest. Aine kantakse töödeldavale pinnale ning hőőrutakse puhta ja kuiva lapiga laiali. Soovitatav kasutada ka juba enne esimest paadi vette laskmist.

W107428
Hind: 28.76 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- MARINE SHAMPOO- FOAMLESS
Autosol Marine Shampoo on vahutu üldpuhastuskonsentraat, mida sobib kasutada kőikjal paadis. Toode on sobilik just meretingimustes kasutamiseks, loodussőbralik ja biolagunev.
AS11015502
Soodushind: 8.99 € (Tavahind: 12.22 €)
POLEERI...
POLEERIMISVAHEND- BOAT COMBI POLISH
Poleerimisvahend Autosol Boat Combi Polish taastab ilmastiku poolt kahjustatud ja tuhmunud värvitud pinnad. Eemaldab ka väiksemad värvikriimustused. Autosol ilmastikukindel polümeervaha sobib kőikidele paadi värvitud plastikosadele ja gelcoat pindadele.
AS11015210
Hind: 17.20 €
PAADIVA...
PAADIVAHA- BOAT WAX
Ilma abrasiiv aineteta Autosol Boat Wax paadivaha on lihtsalt kasutatav ja jätab peale kasutamist pinnale kaitsva-ja kulumiskindla ning UV-kindla kőrgläikega kaitsekihi.
AS11015010
Soodushind: 12.99 € (Tavahind: 18.06 €)
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- BOAT WATERLINE CLEANER EXTRA STRONG
Eriti tőhus puhastusaine pleekinud ja vetikatega kaetud pindade puhastamiseks nii all- kui pealpool veeliini. Eemaldab lima- ja soolajäljed värvilt ning ka mustuse ja kerge oksiidikihi metall- ja plastikpinnalt. Sisaldab korrosioonivastaseid aineid.
AS11015800
Hind: 11.22 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- BOAT STAINLESS STEEL POWER CLEANER
Autosol Boat Stainless Steel Power Cleaner on effektiivne puhastusvahend roostevabadele pindadeet. Sobib samuti ka kasutamiseks koduses majapidamises.
AS11051700
Soodushind: 5.99 € (Tavahind: 8.67 €)
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- INFLATABLE BOAT & FENDER CLEANER
Autosol Inflatable Boats and Fender Cleaner puhastusvahend on mőeldud täispuhutavate paatide ja vendrite puhastamiseks. Eemaldab hästi ka rasvase ja őlise mustuse. Sobib kőikidele kummi-, PVC- Hypalon ja muudele sarnastele pindadele.
AS11015810
Hind: 17.40 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- BIRD & SPIDER STAIN REMOVER
Autosol Bird and Spider Stain Remover puhastusvahend eelmaldab kiiresti ja tőhusalt lindude väljaheited ja putukate poolt tekitatud plekid kőikidelt klaas-, plastik-, metall- ja gelcoat pindadelt.
AS11053900
Soodushind: 6.99 € (Tavahind: 10.56 €)
PAADIVA...
PAADIVAHA- NANO PROTECTION HARDWAX
Nano Protection Hard Wax on nanotehnoloogial pőhinev ja kőige kaasaegsem värvi kaitseks loodud vaha, mis hetkel saadaval. Pikaajalise kaitse tagavad kőrgefektiivsed nanoosakesed ja kaasaegsed polümeerid, mis kaitsevad värvkatet soola, putukate, puuvaigu ja paljude teiste keskkonna mőjude eest. Vőrreldes tavaliste vahadega kaitseb nanovaha töödeldud pinda kuni viis korda kauem.
AS11053710
Soodushind: 19.99 € (Tavahind: 26.14 €)
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- MARINE SOAP STONE
Autosol Marine Soap Stone seep on kombinatsioon poleerivast vahendist ja looduslikust seebist, mis teeb selle seebi universaalseks ja on sobilik kasutamiseks kőikjal paadis.
AS01016000
Hind: 8.74 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- MARINE SHINE
Universaalne, abrasiivne vahend, mis poleerib, puhastab ja kaitseb alumiinium-, kroom- , messing-, vask-, roostevaba- ja teisi läikivaid metallpindasid. Sobib samuti tugevatele plastikpindadele. Eemaldab korrosioonijäljed ja taastab pinna algse sära.
AS01001190
Hind: 4.76 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- INTERNATIONAL TEAK RESTORER
International teak Restorer puhastab ja taastab tiigipuu ja teiste sarnaste puitpindade loomuliku värvi ja ilu. Sobib kasutamiseks ka aiamööbli puhastamiseks. Toode ei kahjusta kőrval asuvaid plastik- ega alumiiniumpindasid.
YMB840/500BA
Hind: 15.90 €
TIIKPUU...
TIIKPUU ÕLI- INTERNATIONAL TEAK OIL
Kvaliteetne tiigipuu immutusőli, mis tekitab pinnale kaitsva, kauakestva ja hästi puhastatava kattekihi. Sisaldab linaőli. Sobilik kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes.
YMB845/500BA
Hind: 16.90 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- INTERNATIONAL SUPER CLEANER

Puhastusvahend mustuse- ja rasvade eemaldamiseks plastikpindadelt. Kasutatakse peamiselt ka värvitavate pindade eelpuhastamiseks.

YMB620/500BA
Hind: 15.90 €
POLEERI...
POLEERIMISVAHEND- INTERNATIONAL MARINE POLISH

Peeneteraline, vahaga poleer. Annab värvitud pinnale kaitse- ja kőrgläike.

YMB633/500BA
Hind: 15.90 €
PAADIVA...
PAADIVAHA- INTERNATIONAL MARINE WAX

Tugev vaha, mis pakub pikaajalist kaitset. Lihtne kasutada ning sobib erinevatele pindadele. Ilma abrasiiv-aineteta ja silikoonita.

YMB634/500BA
Hind: 15.90 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- INTERNATIONAL STAIN REMOVER
International Stain remover - Tugev süvapuhastus geel, mis eemaldab paadikorpuselt kollaseks tőmbunud rooste- ja kollaseks tőmbunud plekid, samas pinda kriimustamata ja kahjustamata. Tänu geeljale vahendile on seda vahendit hea kasutada ka vertikaalsetel pindadel.
W107442
Hind: 16.90 €
POLEERI...
POLEERIMISVAHEND- INTERNATIONAL LIQUID RUBBING
Abrasiivne, praktiliselt lőhnatu poleerimisvedelik klaasplastikust- ja värvitud pindade endise läike taastamiseks. Ei sisalda vaha ega silikooni. Nii käsitsi- kui ka masinaga poleerimiseks. Sobib ka sőiduauto-, autosuvila- vői aiamööbli poleerimiseks.
YMA625/500BA
Hind: 15.90 €
HOOLDUS...
HOOLDUSVAHEND- TEKSTIILI VEEKINDLUSE TAASTAJA, 500 ml
Vee baasil valmistatud vahend tekstiili veehülgavuse taastamiseks. Sobib kasutamiseks varikatustele, istmetele ja muudele kangastoodetele. Ei määri kangast ega mőjuta hingavust. Kogus 500 ml.
M19215288
Hind: 37.00 €
HOOLDUS...
HOOLDUSVAHEND- GELCOAT SEALER UV+
Nanotehnoloogial pőhinev Gelcoat Sealer on multi-funktsionaalse toimega vahend, millega töödeldakse/puhastatakse veeliini pealset gelcoat pinda. Taastab UV kahjustatud ja pleekinud gelcoat pindadel nende esialgse värvi ja sära. Samuti tekitab pinnale kaitsekihi ning tänu nano-osakestele seisab plastik-pind oluliselt kauem puhas, kui tavalist kaitsevaha kasutades.
M19411000
Hind: 29.90 €
HOOLDUS...
HOOLDUSVAHEND- PROPELLER AND DRIVE SEALER SPRAY
Nanotehnoloogial pőhinev kaitsevahend sőukruvidele ja mootori jalale. Sobilik kőikidele metallpindadele, mis asuvad allpool veeliini. Vahend moodustab pinnale läbipaistva kleepumisvastase kihi, mis takistab merevetikate ja muude bioloogiliste organismide kasvu propelleril ja mootorijalal.
M19411006
Hind: 29.90 €
TIIKPUU...
TIIKPUU ÕLI- COO-VAR, 1 l
Coo-Var tiikőli on segu looduslikest őlidest ja silikoonühenditest parandamaks, säilitamaks ja taastamaks tiigi ja teiste väärispuidust pindade välimust. Õlil on head vetthülgavad omadused ja see sobib nii sise- kui välistingimustesse. Sobib hästi ka puitmööbli töötlemiseks.
T-TEAK/1
Hind: 14.90 €
TIIKPUU...
TIIKPUU ÕLI- COO-VAR, 2,5 l
Coo-Var tiikőli on segu looduslikest őlidest ja silikoonühenditest parandamaks, säilitamaks ja taastamaks tiigi ja teiste väärispuidust pindade välimust. Õlil on head vetthülgavad omadused ja see sobib nii sise- kui välistingimustesse. Sobib hästi ka puitmööbli töötlemiseks.
T-TEAK/2.5
Hind: 29.90 €
HERMEET...
HERMEETIK "RUBBER LIFE", 500 ml
Kvaliteetne pinda taastav hermeetik, mis on mőeldud kummi- ja PVC materjalist paatidele. Tekitab pinnale sileda ja läbipaistva kihi ning parandab pindadel väiksemad praod ja augud. Ei sisalda lahustit ning ei ole mürgine. Hermeetikuga kaetud pinda on vőimalik üle värvida ka spetsiaalse kummipaadivärviga.
66.459.00
Hind: 19.04 €
PAADI P...
PAADI PUHASTUSHARI- LALIZAS
Paadi puhaskomplekt koosneb pesemisharjast ja küürimisharjast ning teleskoop varrest. Kasutatakse nii pehmeks- kui tugevamaks mehaaniliseks puhastamiseks. Harjad on valmistatud plastikust ja PVC-st, kaitstes komplekti soola-, vee- ja päikesekahjustuste eest. Alumiiniumist varre teises otsas on keermega paigaldatud pootshaak. Harja vars on 105 cm pikk, pikendamisvőimalusega kuni 179 cm.
L50906
Hind: 29.92 €
KIILUKA...
KIILUKAITSE- KEELSHIELD, 153 cm, VALGE
KeelShield kiilukaitse on valmistatud UV-kindlast uretaan-kummist, mis kinnitub paadikorpusele ülitugeva 3M merekindla liimiga. Seda on väga lihtne paigaldada ja KeelShield kiilukaitse ennetab paadikerel tekkida vőivad gelcoat- ja pinnakahjustused, mille likvideerimine on juba kulukas ja aeganőudev. KeelShield kiilukaitse sobib paigaldamiseks plastik-, alumiinium- ja puitpaatidele. Samuti on vőimalik seda kasutada ka jettidel. Valmistatud USA-s. Eluaegne garantii. Pikkus: 153 cm.
M16019205
Hind: 164.80 €
KIILUKA...
KIILUKAITSE- KEELSHIELD, 184 cm, VALGE
KeelShield kiilukaitse on valmistatud UV-kindlast uretaan-kummist, mis kinnitub paadikorpusele ülitugeva 3M merekindla liimiga. Seda on väga lihtne paigaldada ja KeelShield kiilukaitse ennetab paadikerel tekkida vőivad gelcoat- ja pinnakahjustused, mille likvideerimine on juba kulukas ja aeganőudev. KeelShield kiilukaitse sobib paigaldamiseks plastik-, alumiinium- ja puitpaatidele. Samuti on vőimalik seda kasutada ka jettidel. Valmistatud USA-s. Eluaegne garantii. Pikkus: 184 cm.
M16019206
Hind: 198.80 €
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9
 
CUSTOMERS WHO ORDER OUTSIDE EU COUNTRIES CAN PURCHASE WITHOUT VAT
Baltic Ropes Viadana Pro Marine Sierra Fusion Wilks StarBrite Minn Kota

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Facebooki postitused

Jälgi meid Facebookis

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis