The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Instrumendid

ST70 CO...
ST70 COLOUR INSTRUMENT

ST70 Instrument on 3,5” (320 x 240 pikselit) värvilise, päikese käes hästinähtava TFT ekraaniga multinäidik. See on võimalusterohke ja lihtsalt kasutatav instrument. Kuvab kogu informatsiooni, mis on kättesaadav Seatalk NG võrgus: tuul, kiirus, sügavus, kurss, mootorinäidud, akupinge, temperatuur jne. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on ST70 instrument, SeaTalk NG spur kaabel, tihend ja kinnituskruvid. Komplektis on kõik vajalik nii pind- kui ka süvispaigalduseks.

RAYE22105
Hind: 660.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS TRIDATA SÜSTEEM

Raymarine ST60+ Tridata süsteem näitab kiirust, sügavust, temperatuuri, teekonnapikkust ja logi. Võimalik seadistada madala vee-, sügava vee- ja ankrualarmi. Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Taimer sõiduaja ja stardieelse aja mõõtmiseks. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on tridata display ja kaks plastikust läbi põhja andurit, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid.

RAYA22013-P
Hind: 750.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS TRIDATA INSTRUMENT

Raymarine ST60+ Tridata instrument näitab kiirust, sügavust, temperatuuri, teekonnapikkust, logi. Võimalik seadistada madala vee-, sügava vee- ja ankrualarmi. Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Taimer sõiduaja ja stardieelse aja mõõtmiseks. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on tridata display, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid. Kiiruse- ja sügavuseandur ei kuulu komplekti.

RAYA22004-P
Hind: 594.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS SPEED SÜSTEEM

ST60 Plus kiirusesüsteem näitab kiirust veest, kirust maapinna suhtes SOG (GPS signaali olemasolu korral), veetemperatuuri, reisipikkust ja logi. Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Taimer sõiduaja ja stardieelse aja mõõtmiseks. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on kiiruseinstrument ja plastikust läbi põhja andur, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid.

RAYA22009-P
Hind: 582.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS DEPTH SÜSTEEM

ST60 Plus sügavusesüsteem näitab veesügavust paadi all, võimalus seada sügavusenäit kiilust või veepinnast. Võimalus seada sügavus meetrites või jalgades. Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on sügavuseinstrument ja plastikust läbi põhja andur, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid.

RAYA22010-P
Hind: 582.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS DEPTH INSTRUMENT

ST60 Plus sügavuseinstrument näitab veesügavust paadi all, võimalus seada sügavusenäit kiilust või veepinnast. Võimalus seada sügavus meetrites või jalgades. Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on sügavuseinstrument, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid. Plastikust läbi põhja andur ei kuulu komplekti.

RAYA22002-P
Hind: 510.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS TRIDATA REPIITER

Raymarine ST60+ Tridata repiiter näitab kiirust, sügavust, veetemperatuuri, teekonnapikkust ja logi. Võimalik seadistada madala vee-, sügava vee- ja ankrualarmi. Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Taimer sõiduaja ja stardieelse aja mõõtmiseks. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on tridata display, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid. Kiiruse- ja sügavuseandur ei kuulu komplekti. Sellele seadme külge andureid ühendada ei saa, andmeid loetakse läbi SeaTalk võrgu.

RAYA22017-P
Hind: 474.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS GRAPHIC REPIITER

ST60 Plus Graphic Repeater kuvab kõiki andmeid mis liiguvad SeaTalk võrgus. Graphic Repeater võimaldab kuvada 1, 2, 3 ja neli rida numbreid korraga. Võimalus kuvada näidud graafiliselt. Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on Graphic display, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid.

RAYE22075-P
Hind: 594.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS SPEED INSTRUMENT

ST60 Plus kiiruseinstrument näitab kiirust veest, kirust maapinna suhtes SOG (GPS signaali olemasolu korral), veetemperatuuri, reisipikkust ja logi. Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on kiiruse display, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid. Kiiruseandur ei kuulu komplekti.

RAYA22001-P
Hind: 474.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS WIND VANE SÜSTEEM

ST60 Plus Wind Vane süsteem võimaldab hästiloetavat analoog- ja digitaalnäitude kombinatsiooni. ST60 tuuleinstrument arvutab mõlemat tuult, apparent wind (relatiivne/suhteline tuul) ja true wind (tegelik tuul). Tegeliku tuule (true wind) kuvamiseks on vajalik kiiruse näit veepinna suhtes (SPD) läbi SeaTalk 1 võrgu. Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on tuuleinstrument, 30m kaablit ja lühikese varrega Wind Vane tuuleandur, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid.

RAYA22012-P
Hind: 1020.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS RUDDER REFERENCE SÜSTEEM

ST60 Plus roolinurga süsteem näitab laeva roolilehe asendit. Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on kompassi display, roolinurga andur, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid. Kui laevas on juba olemas autopiloot millel on roolinurga andur, siis ei ole vaja teist andurit paigaldada kuna andmeid loetakse juba olemasolevast seadmest SeaTalk võrgu kaudu.

RAYA22015-P
Hind: 774.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS COMPASS SÜSTEEM

ST60 Plus kompass näitab kurssi (HDG) digitaalnäiduna ja rešiimis "Locked Heading" kuvatakse analoognäiduna +/- 0-30 kraadi kõrvalekalle soovitud kursist. GPS signaali olemasolu korral võib seade näidata ka kurssi maapinna suhtes (COG). Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on kompassi display ja fluxgate kompass, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid. Kui laevas on juba olemas autopiloot, siis ei ole vaja teist kompassi paigaldada kuna andmeid loetakse juba olemasolevast seadmest SeaTalk võrgu kaudu.

RAYA22014-P
Hind: 714.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS WIND INSTRUMENT

ST60 Plus tuuleinstrument võimaldab hästiloetavat analoog- ja digitaalnäitude kombinatsiooni. ST60 tuuleinstrument arvutab mõlemat tuult, apparent wind (relatiivne/suhteline tuul) ja true wind (tegelik tuul). Tegeliku tuule (True wind) kuvamiseks on vajalik kiiruse näit veepinna suhtes (SPD) läbi SeaTalk 1 võrgu. Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on tuule display, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid. Tuuleandur ei kuulu komplekti.

RAYA22005-P
Hind: 570.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS CH WIND INSTRUMENT

ST60 Plus Close Hauled Wind instrument on repeater tuuleinstrumendile mille mõõteskaala 0-60 kraadi on kuvatud suurelt. Arvutab mõlemat tuult, apparent wind (relatiivne/suhteline tuul) ja true wind (tegelik tuul). Tegeliku tuule (true wind) kuvamiseks on vajalik kiiruse näit veepinna suhtes (SPD) läbi SeaTalk 1 võrgu. Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on tuule display, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid. Tuuleandur ei kuulu komplekti.

RAYA22006-P
Hind: 474.00 €
ST60 PL...
ST60 PLUS WIND ROTAVECTA SÜSTEEM

ST60 Plus Wind Rotavectra süsteem võimaldab hästiloetavat analoog- ja digitaalnäitude kombinatsiooni. Rotavectra süsteem on mõeldud kasutamiseks mootorpaatides. Arvutab mõlemat tuult, apparent wind (relatiivne/suhteline tuul) ja true wind (tegelik tuul). Tegeliku tuule (true wind) kuvamiseks on vajalik kiiruse näit veepinna suhtes (SPD) läbi SeaTalk 1 võrgu. Kolm taustavalguse astet, töötab ühtses Seatalk 1 võrgus. Võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Pakendis on tuule display, 30m kaablit ja lühikese varrega Wind Rotavectra tuuleandur, SeaTalk 1 kaabel, tihend ja kinnituskruvid.

RAYE22011-P
Hind: 834.00 €
ST70 DE...
ST70 DEPTH TRANSDUCER POD

SeaTalk NG võrguga ühilduv sügavuseanduri ühendamise konverterkarp. Vajalik sügavuseandureite ühendamiseks SeaTalk NG võrku, ühilduv kõikide standardsete Raymarine sügavuseanduritega. Pakendis on Depth Pod, SeaTalk NG harukaabel ja kinnituskruvid.

RAYE22106
Hind: 270.00 €
ST70 SP...
ST70 SPEED TRANSDUCER POD

SeaTalk NG võrguga ühilduv kiiruseanduri ühendamise konverterkarp. Vajalik kiiruseandureite ühendamiseks SeaTalk NG võrku, ühilduv kõikide standardsete Raymarine kiiruseanduritega. Pakendis on Speed Pod, SeaTalk NG harukaabel ja kinnituskruvid.

RAYE22107
Hind: 270.00 €
ST70 WI...
ST70 WIND TRANSDUCER POD

SeaTalk NG võrguga ühilduv tuuleanduri ühendamise konverterkarp. Vajalik tuuleandurite ühendamiseks SeaTalk NG võrku, ühilduv kõikide standardsete Raymarine tuuleanduritega. Pakendis on Wind Pod, SeaTalk NG harukaabel ja kinnituskruvid.

RAYE22108
Hind: 270.00 €
DST800 ...
DST800 LP PLASTIC SMART TRANSDUCER 2,8 m STNG

DST800 LP Plastic Smart Transducer 2,8 m STNG kaabliga. Ühes anduris kiirus, temperatuur ja logi. Ühendatakse otse Seatalk NG võrku. Anduri paigaldamisel jälgi anduri ülaosas olevaid nooli mis näitavad sõidu suunda. Ära kunagi paigalda kajaloe andurit paadi põhja alt väljaulatuvate konstruktsioonide ega sõukruvide lähedale. Anduri ava paadi põhja puuri alati väljastpoolt sissepoole ja täpselt risti põhja välispinnaga. Enne ava puurimist veendu, et seespool ei ole segavaid detaile ja avale on tagatud piisav ligipääs. Kindluse mõttes puuri seestpoolt väljapoole 3 mm juhtava.

RAYA22111
Hind: 348.00 €
DST800 ...
DST800 LP PLASTIC SMART TRANSDUCER 8-15 DEGREE DT 2,8 m STNG

DST800 LP Plastic Smart Transducer 8-15 kraadise kaldenurgaga ja 2,8 m STNG kaabliga. Ühes anduris kiirus, temperatuur ja logi. Ühendatakse otse Seatalk NG võrku. Anduri paigaldamisel jälgi anduri ülaosas olevaid nooli mis näitavad sõidu- ja kiilu suunda. Ära kunagi paigalda kajaloe andurit paadi põhja alt väljaulatuvate konstruktsioonide ega sõukruvide lähedale. Anduri ava paadi põhja puuri alati väljastpoolt sissepoole ja täpselt risti põhja välispinnaga. Enne ava puurimist veendu, et seespool ei ole segavaid detaile ja avale on tagatud piisav ligipääs. Kindluse mõttes puuri seestpoolt väljapoole 3 mm juhtava.

RAYA22112
Hind: 360.00 €
DST800 ...
DST800 LP BRONZE SMART TRANSDUCER 2,8 m STNG

DST800 LP Bronze Smart Transducer 2,8 m STNG kaabliga. Ühes anduris kiirus, temperatuur ja logi. Ühendatakse otse Seatalk NG võrku. Anduri paigaldamisel jälgi anduri ülaosas olevaid nooli mis näitavad sõidu suunda. Ära kunagi paigalda kajaloe andurit paadi põhja alt väljaulatuvate konstruktsioonide ega sõukruvide lähedale. Anduri ava paadi põhja puuri alati väljastpoolt sissepoole ja täpselt risti põhja välispinnaga. Enne ava puurimist veendu, et seespool ei ole segavaid detaile ja avale on tagatud piisav ligipääs. Kindluse mõttes puuri seestpoolt väljapoole 3 mm juhtava.

RAYA22146
Hind: 444.00 €
DST800 ...
DST800 LP BRONZE SMART TRANSDUCER 8-15 DEGREE DT 2,8 m STNG

DST800 LP Bronze Smart Transducer 8-15 kraadise kaldenurgaga ja 2,8 m STNG kaabliga. Ühes anduris kiirus, temperatuur ja logi. Ühendatakse otse Seatalk NG võrku. Anduri paigaldamisel jälgi anduri ülaosas olevaid nooli mis näitavad sõidu- ja kiilu suunda. Ära kunagi paigalda kajaloe andurit paadi põhja alt väljaulatuvate konstruktsioonide ega sõukruvide lähedale. Anduri ava paadi põhja puuri alati väljastpoolt sissepoole ja täpselt risti põhja välispinnaga. Enne ava puurimist veendu, et seespool ei ole segavaid detaile ja avale on tagatud piisav ligipääs. Kindluse mõttes puuri seestpoolt väljapoole 3 mm juhtava.

RAYA22147
Hind: 474.00 €
RAYMARI...
RAYMARINE P19 LP PLASTIKUST SÜGAVUSEANDUR

Raymarine P19 LP P/L plastikust sügavuseandur 14 m kaabliga. Sobib kokku ST40/ST60+/ST70/ST290 seeriaga. Ära kunagi paigalda kajaloe andurit põhja alt väljaulatuvate konstruktsioonide ega sõukruvide lähedale. Anduri ava paadi põhja puuri alati väljastpoolt sissepoole ja täpselt risti põhja välispinnaga. Enne ava puurimist veendu, et seespool ei ole segavaid detaile ja avale on tagatud piisav ligipääs. Kindluse mõttes puuri seestpoolt väljapoole 3 mm juhtava.

RAYM78713-PZ
Hind: 126.00 €
RAYMARI...
RAYMARINE FLUXGATE KOMPASS

Raymarine Fluxgate kompass sobib kokku S1/S1G, S2/S2G, S3/S3G, SPX autopilootide ja ST40/ST60 seeria instrumentidega.

RAYM81190
Hind: 228.00 €
RAYMARI...
RAYMARINE ROOLINURGA ANDUR

Raymarine roolinurga andur (Rotary Rudder Reference Transducer) sobib kokku S1/S1G, S2/S2G, S3/S3G, SPX autopilootide ja ST60 seeria instrumentidega. Kuigi uued SPX seeria autopiloodid töötavad ka ilma roolinurga andurita parandab roolinurga andur seadme niigi sujuvat tööd veelgi.

RAYM81105
Hind: 300.00 €
RAYMARI...
RAYMARINE P120 LP PLASTIKUST TEMPERATUURI- JA KIIRUSEANDUR

Raymarine P120 LP plastikust kiiruse- ja temperatuuriandur 14 m kaabliga. Sobib kokku ST40/60+/ST70/ST290 seeriaga. Ära kunagi paigalda kajaloe andurit põhja alt väljaulatuvate konstruktsioonide ega sõukruvide lähedale. Anduri ava paadi põhja puuri alati väljastpoolt sissepoole ja täpselt risti põhja välispinnaga. Enne ava puurimist veendu, et seespool ei ole segavaid detaile ja avale on tagatud piisav ligipääs. Kindluse mõttes puuri seestpoolt väljapoole 3 mm juhtava.

RAYE26031
Hind: 126.00 €
RAYMARI...
RAYMARINE B120 LP PLASTIKUST TEMPERATUURI- JA KIIRUSEANDUR

Raymarine B120 LP Pronksist kiiruse- ja temperatuuriandur 14 m kaabliga. Sobib kokku ST40/ST60+/ST70/ST290 seeriaga. Anduri paigaldamisel jälgi anduri ülaosas olevaid nooli mis näitavad sõidu suunda. Ära kunagi paigalda kajaloe andurit paadi põhja alt väljaulatuvate konstruktsioonide ega sõukruvide lähedale. Anduri ava paadi põhja puuri alati väljastpoolt sissepoole ja täpselt risti põhja välispinnaga. Enne ava puurimist veendu, et seespool ei ole segavaid detaile ja avale on tagatud piisav ligipääs. Kindluse mõttes puuri seestpoolt väljapoole 3 mm juhtava.

RAYM78716
Hind: 294.00 €
RAYMARI...
RAYMARINE LONG ARM WIND VANE TUULEANDUR (50 m KAABLIGA)

Raymarine ettevaatav pika varrega ja 50 m kaabliga tuuleandur. Sobib kokku ST60+/ST70/ST290 seeriaga. *Kasutades ST70, ST70 Plus seeriaga vajab ka ST70 Wind Pod-i, mis ei kuulu komplekti.

RAYE22079
Hind: 714.00 €
RAYMARI...
RAYMARINE SHORT ARM WIND VANE TUULEANDUR

Raymarine ettevaatav lühikese varrega tuuleandur. Sobib kokku ST60+/ST70/ST290 seeriaga. *Kasutades ST70, ST70 Plus seeriaga vajab ka ST70 Wind Pod-i, mis ei kuulu komplekti.

RAYR28170
Hind: 420.00 €
RAYMARI...
RAYMARINE SHORT ARM WIND VANE TUULEANDUR (30 m KAABLIGA)

Raymarine ettevaatav lühikese varrega ja 30 m kaabliga tuuleandur. Sobib kokku ST60+/ST70/ST290 seeriaga. *Kasutades ST70, ST70 Plus seeriaga vajab ka ST70 Wind Pod-i, mis ei kuulu komplekti.

RAYE22078
Hind: 570.00 €
 
1  2
 
CUSTOMERS WHO ORDER OUTSIDE EU COUNTRIES CAN PURCHASE WITHOUT VAT
Enecom Watski Lowrance Pacific Aerials Teamac Baltic Ropes Chatham Ritchie