Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Parima Hinna Garantii

 

 

KÜSI MEILT PARIMAT HINDA !

 

Tahame oma klientidele pakkuda parimaid tingimusi: nii kvaliteedis, tarnekiiruses,

mugavuses kui ka hinnas. 

 

Meie e-poe kaubavalikus on hetkel ligi 5000 toodet. Tee oma valik ja hinnauuring.

 

Kui leiad identse toote soodsamalt mõnest teisest Baltikumi (Eesti, Läti, Leedu) e-poest või oksjoniportaalist, siis saada meile vastav link või hinnapakkumine ja küsi meilt paremat hinda. Saada päring e-postile: promarine@promarine.ee.

 

Hinnavõrdluses arvestame nii müügihinda, kui ka tarnetingimusi.

 

Vastame Su päringule ühe tööpäeva jooksul.

 

 

MILLISTEL JUHTUDEL „PARIMA HINNA GARANTII“ EI KEHTI?

* Juhul, kui tooted ei ole identsed  –  www.promarinetrade.com toodete parameetrid peavad olema võrreldava tootega identsed.

* Kui võrreldav toode ei ole hetkel saadaval, näiteks Müüja ei saa täita tellimust, kuna antud toode on välja müüdud.

* Kui võrreldav toode ei ole uus. Näiteks kui toode on kasutatud, defektiga, uuendatud, muudetud või omanikku vahetanud.

* Kui soodne hind tuleneb spetsiaalse kliendikaardi kasutamisest või võrreldava toote pakkuja poolsetest lisatingimustest.

 

 

 

 

              

   

Restube Socovena & Mapla Aqua Storm Akzo Nobel Wallas-Marin Chasing NASA Marine John Paddle

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT