Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Kauba garantii

Garantii ostetud kaubale.

 

Kõikidele ostetud toodete kehtib pretensioonide esitamise aeg kaks aastat, alates ostukuupäevast.

 

Ostukuupäeva tõendavaks dokumendiks on Pro Marine Trade OÜ poolt väljastatud müügiarve või vastav sissekanne toote garantiitalongis.

 

Toote defekti ilmnemisel tuleb ostjal teavitada koheselt meie klienditeenindust e-meili või telefoni teel +372 601 2880. Defektne toode tuleb toimetada meie lattu Pärnu mnt.160G, 11317 Tallinn.

 

Samuti on võimalik saata defektne toode tasuta Tallinna Järve keskuse Omniva pakiautomaati. Selleks võtke eelnevalt ühendust meie klienditeenindusega, kes saadab Teile e-mailiga vastava pakikaardi. Tagastatavale kaubale tuleb lisada ka ostuarve.

 

Kui ilmnenud viga ei ole võimalik mõistliku aja jooksul kõrvaldada on ostjal õigus nõuda toote väljavahetamist müüja poolt.

 

Garantii ei kehti alljärgnevatel juhtudel:

 

*Toodet on kasutatud mittesihipärastel otstarvetel, ning eiratud on toote paigaldus- ja kasutusjuhendit.

*Toodet või seadet on püütud remontida omal käel.

*Toote või seadme sisse on sattunud kõrvalisi esemeid (vedelikud, üleliigne tolm jne.)

*Juhtmepistiku sulamine, mille on põhjustanud mittekorras pistikupesa kasutamine.

*Toote või seadme rike, mille on põhjustanud vooluvõrgu üle- või alapinge.

 

Garantii ei hõlma ka toote või seadme puhastamist, hooldamist ning toote kasutamise seisukohalt ebaoluliste vigade (kriimustused jms) remonti ega normaalsest kulumisest tingitud osade välja vahetamist (näiteks hõõglambid, akud, patareid, filtrid kaitsmed jms.)

Toote defekteerimistasu mittegarantiilise juhtumi puhul 50.00 EUR + km.

 

Kauba tagastamine ja ümbervahetamine.

 

Juhul, kui tellitud kaup ei vasta Teie ootustele, palume kaup tagastada kasutamata kujul meile hiljemalt 14 päeva jooksul informeerides sellest eelnevalt meid e-meili sales@promarine.ee või telefoni +372 601 2880 teel.

 

Vastavalt Teie soovile tagastame Teile raha või vahetame kauba ümber. Kaup tuleb tagastada meie lattu Pärnu mnt.160G, 11317 Tallinn.

 

Samuti on võimalik saata tagastatav toode Tallinna Järve keskuse Omniva või Smartposti pakiautomaati. Kontakttelefoniks tuleb sellisel juhul pakile märkida telefon +372 58 62 6895. Kauba tagastamisel tuleb kaubale lisada ka ostuarve.

 

Kauba tagastamise kulud kannab ostja ja raha tagastamine toimub ostja poolt näidatud arveldusarvele hiljemalt 7 tööpeva jooksul, alates tagastatud kauba saabumisest meie esindusse.

 

 

 

 

 

Vaata lisaks ka Eesti Vabariigis kehtivaid seadusi:

 

Võlaõigusseadus

Tarbijakaitseseadus

 

 


 

Unimer O`Brien Sierra Daniamant Nash Sports Hempel Marinetech Yachticon

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT