The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Õlid, Määrded

LAEVAÕL...
LAEVAÕLI- GULFMAR HP15W40, 20 l
Gulfmar HP15W40 on kőrge töösooritusega diiselmootori mineraalőli, mis on välja töötatud laevadele. Sobib ideaalselt vőimsatele ja kiiretele laevamasinatele karteriőliks. Testitud ja heaks kiidetud Caterpillari poolt.
GULFMAR/20
Hind: 79.00 €
PAADIMO...
PAADIMOOTORI ÕLI- GULFPRIDE 4004 4T, 1 I
Gulfpride 4004 on sünteetiline mootoriőli, mőeldud vesi-jahutusega neljataktiliste paadimootorite jaoks. Gulfpride 4004 vastab enamike laevatootjate (nagu näiteks Johnson, Evinrude, Mercury, Chrysler, Yamaha, Suzuki, Honda ja paljude teiste rahvusvaheliste laevatootjate) kvaliteedi nőuetele. Gulfpride 4004 sobib ideaalselt järvedel, jőgedel ja rannikualadel kasutatavatele laevadele ning őli vőib kasutada alati, kui tootja on märkinud kvaliteedinőudeks NMMA (National Marine Manufacturers Association) poolt kehtestatud Recertified FC-W3.
GPRIDE4004/1
Hind: 9.08 €
PAADIMO...
PAADIMOOTORI ÕLI- GULFPRIDE 4004 4T, 4 l
Gulfpride 4004 on sünteetiline mootoriőli, mőeldud vesi-jahutusega neljataktiliste paadimootorite jaoks. Gulfpride 4004 vastab enamike laevatootjate (nagu näiteks Johnson, Evinrude, Mercury, Chrysler, Yamaha, Suzuki, Honda ja paljude teiste rahvusvaheliste laevatootjate) kvaliteedi nőuetele. Gulfpride 4004 sobib ideaalselt järvedel, jőgedel ja rannikualadel kasutatavatele laevadele ning őli vőib kasutada alati, kui tootja on märkinud kvaliteedinőudeks NMMA (National Marine Manufacturers Association) poolt kehtestatud Recertified FC-W3.
GPRIDE4004/4
Hind: 26.34 €
PAADIMO...
PAADIMOOTORI ÕLI- GULFPRIDE 3000 2 T, 1 l
Gulfpride 3000 on esmaklassiline mootoriőli, mis mőeldud vesi-jahutusega kahetaktiliste paadimootorite jaoks. Vastab enamike paadimootorite tootjate (Johnson, Evinrude, Mercury, Yamaha, Suzuki jne.) kvaliteedinőetele. Õli omab heakskiitu ka NNMA (National Marine Manufacturers Association) poolt.
GPRIDE3000/1
Hind: 9.64 €
PAADIMO...
PAADIMOOTORI ÕLI- GULFPRIDE 3000 2 T, 4 l
Gulfpride 3000 on esmaklassiline mootoriőli, mis mőeldud vesi-jahutusega kahetaktiliste paadimootorite jaoks. Vastab enamike paadimootorite tootjate (Johnson, Evnirude, Mercury, Yamaha, Suzuki jne.) kvaliteedinőetele. Õli omab heakskiitu ka NNMA (National Marine Manufacturers Association) poolt.
GPRIDE3000/4
Hind: 30.40 €
PAADI R...
PAADI REDUKTORIÕLI- SIERRA PREMIUM BLEND, 0.95 l
Sierra Premium Blend on kvaliteetne reduktoriőli. Spetsiaalselt välja töötatud, kasutamiseks merevee- ja ka magevee tingimustes. Vähendab hőőrdumist ja tagab kaitse laagritele, hammasratastele ja teistele liikuvatele osadele. GL-5 klassi määrdeaine.
USP189600-2
Hind: 12.38 €
PAADI R...
PAADI REDUKTORIÕLI- SIERRA SYNTHETIC BLEND, 0.95 l
Sierra Synthetic Blend on sünteetiline, kvaliteetne reduktoriőli. Spetsiaalselt välja töötatud, kasutamiseks merevee- ja ka magevee tingimustes. Kasutamiseks uutes ja suure jőudlusega mehhanismides. Vähendab hőőrdumist ja tagab kaitse laagritele, hammasratastele ja teistele liikuvatele osadele Sobib asendamaks ka järgmisi tootjate poolt etteantud reduktoriőlisid: Mercury (Quicksilver) Hi-Performance Blend; OMC (System Matched) Ultra-HPF Blend; Yamaha (Yamalube) LUB-GEARL-11-00.
USP189650-2
Hind: 18.07 €
DIISELM...
DIISELMOOTORI ÕLI- BELRAY 15W-40, 4 l

Bel Ray Marine Diesel Oil on suure jőudlusega mootoriőli diiselmootoritele ja bensiinimootoritele. Õli aitab vältida happelist korrosiooni, mida tihtipeale esineb diiselmootorites ning tagab parema tahma käitlemise ja hapete neutraliseerimise, mis sobib kaasaegsetele EGR süsteemidega varustatud diiselmootoritele. Bel Ray Marine Diesel Oil vastab vői ületab tänapäeva mootoritootjate poolt nőutud standardeid.

M13781057
Hind: 38.80 €
PAADIMO...
PAADIMOOTORI ÕLI- BELRAY MARINE, EO 10W-40, 4 l
Bel-Ray Marine mootoriőli "on kőrgekvaliteediline poolsünteetiline mootoriőli, mille omadused on välja töötatud eriti nőudlike mereolude jaoks. Sobilik vesi-jahutusega neljataktiliste paadimootorite jaoks.
M13781051
Hind: 23.00 €
PAADIMO...
PAADIMOOTORI ÕLI- HONDA 10W-30, 1 l
Honda originaalõli, mis on spetsiaalselt välja töötatud uue põlvkonna 4-taktiliste päramootorite jaoks. Pakub parimat kaitset, kasutades lisaaineid ja antioksüdante, mis tagavad mootori puhtuse ning maksimaalse efektiivsuse.
HO-OIL-10W-30
Hind: 14.90 €
HÜDRAUL...
HÜDRAULIKA ÕLI- ULTRAFLEX, 1 l

Kauakestev ja kvaliteetne Ultraflex hüdraulikaőli roolisüsteemidele. ISO VG15, 15CST 40 C°, viskoossus indeks <100. OIL15.

M13200170
Hind: 22.00 €
MEREMÄÄ...
MEREMÄÄRE- BELRAY, 472 ml

Bel Ray Marine Grease on suure jõudlusega, mitmeotstarbeline, vee- ja merekindel määre. Ideaalne laagritele ja muudele määrimist vajavatele mehhanismidele. Tänu määrde alumiiniumlisanditele ei sula ega jookse mehhanismidest välja. Tugevam mehaaniline stabiilsus ja kulumiskindlus.

M13781009
Hind: 13.40 €
MEREMÄÄ...
MEREMÄÄRE- LUBRIMAR, 250 ml
Vee- ja merekindel ning kauakestev määre, mis sobib kőikidele mehaanilistele osadele. Sisaldab liitiumi komponente ja seega talub ka kőrgeid temperatuure.
65.090.00
Hind: 9.27 €
VEEKIND...
VEEKINDEL MÄÄRE- BARDAHL CAP HORN, 400 g

Bardahl Cap Horn määrde koostis baseerub kaltsium seebil, kőrgrafineeritud mineraalőlil ja polümeeril, mis on spetsiaalselt välja töötatud mereveega kokkupuutuvate materjalide ja detailide kaitseks ning määrimiseks. Määrde vastupidavus mereveele tagab nii laagrite, avatud hammasratastele, kui ka trossidele suurepärase määrduvuse isegi rasketes ilmastikuoludes. Suurepärane vastupidavus vee väljauhte suhtes. Nakkub hästi metalliga ja ja tagab hea isolatsiooni. Kuluvuse kaitse ja vastupidavus suurtele koormustele. Vastab NATO tehnilistele nőuetele antud valdkonnas (460 G / Navy 7420B GAI (Grease Joints Immersed)).

BAR1790
Hind: 11.90 €
PAADIMO...
PAADIMOOTORI ÕLI- BARDAHL AQUABIKE RACING 2T, 1 l
Bardal Aquabike Racing – Tipptehnoloogiline 2 taktiliste veesõidukite õli, toodetud just kasutamiseks võidusõidu mootorites. Spetsiaalne BARDAHL POLAR PLUS tehnoloogia moodustab metallidega keemiliselt nakkuva pikaajalise kestvusega õlikelme. Vähendab oluliselt metallpindade hõõrdumist. Parim võimalik kinni kiilumise vastane kaitse, maksimaalne kaitse väntvõllile ning kepsudele. Tänu spetsiaalsele määrdekelmele suureneb mootori jõudlus. Võrrelduna tavaõlidega annab Bardahli tehnoloogia mootorile parema kaitse ning jõudluse. Sisaldab BARDAHL Octane Booster`it, mis tõstab kütuse oktaanarvu. Bardahli tehnoloogia tagab ka väiksema suitsemise
BAR257140
Hind: 18.20 €
KÜTUSEL...
KÜTUSELISAND- BARDAHL FUEL WATER REMOVER, 300 ml
Bardahl Fuel Water Remover sisaldab kontsentreeritud segu spetsiaalsetest lisanditest, mis lahustavad vee nii bensiinis, kui diiselkütuses ning vőimaldavad selle pőletamise normaalse mootoritöö käigus. Eemaldab vee bensiinist ja diiselkütusest ning kogu kütusesüsteemist (paak, filtrid, torustik jne). Kaitseb kütusesüsteeme (nii sissepritse kui karburaator). Hőlbustab külmkäivitust ja kaitseb korrosiooni eest. Hoiab ära pihustite ummistumise vői karburaatorite ja kütusefiltrite külmumise, mis on tingitud kütusesüsteemis olevast niiskusest. Hoiab ära ja vähendab rooste teket ning kogunemist.
BAR1082
Hind: 7.50 €
KÜTUSEL...
KÜTUSELISAND- BARDAHL DIESEL INJECTOR CLEANER, 500 ml
Bardahl Diesel Injector Cleaner on sünteetiline, mittekorrodeeruv toode. On tõhus sissepritsesüsteemi erinevatele detailidele ja omab järgmisi funktsioone: Puhastab ja kaitseb sissepritsesüsteemi (pihustid, klapid, pumbad, põlemiskamber,…) ning kõrvaldab süsiniku ning teised setted nagu kumm, lakk jne. ; Suurendab tsetaani määra ning seeläbi paraneb jõudlus ja võimsus; Hoiab ära pihustite ja pumba ummistumise, kõrvaldades kütuses sisalduva kondenseerunud vee. Tänu headele hõõrdumisvastastele omadustele piirab kütuse ületarbimist, vähendab mootori müra ja kulumist. Lisaks vähendab väljuvaid heitgaase
BAR1155
Hind: 17.60 €
KÜTUSEL...
KÜTUSELISAND- BARDAHL PETROL INJECTOR CLEANER, 500 ml
Bardahl Injector Cleaner on uue pőlvkonna sünteetiline mittekorrodeeruv kőrgsurve pihustite puhasti. On tőhus sissepritsesüsteemi erinevatele detailidele. Puhastab ja kaitseb sissepritsesüsteemi (pihustid, klapid, pumbad, pőlemiskamber jne.) ning kőrvaldab süsiniku ning teised setted. Suurendab oktaanarvu ning sellega parandab jőudlust ja vőimsust. Hoiab ära pihustite ja pumba ummistumise kőrvaldades kütuses sisalduva kondenseerunud vee. Tänu headele hőőrdeomadustele vähendab kütuse kulu kuni 10 %. Tänu oma őlitamisomadustele vähendab mootori müra ja kulumist. Lisaks vähendab väljuvaid heitgaase.
BAR12105
Hind: 17.96 €
UNIVERS...
UNIVERSAALMÄÄRE- BARDAHL K9, 400 ml

Bardahl K9 on multifunktsionaalne määrdeõli, mis baseerub Bardahli kuulsal „Polar Plus“ tehnoloogial. Väga hea tungivusega, tekitab metallpindadele tugeva, hästinakkuva õhukese määrdekile, niiskust tõrjuv. Sobilik samuti roostes detailide lahtikomplekteerimise hõlbustamiseks, kroomdetailide puhastamiseks ja kaitseks.

BAR602029
Hind: 6.50 €
MOOTORI...
MOOTORI KÄIVITUSABI- BARDAHL QUICK START, 400 ml

Bardahl Quick Start tagab bensiini ja diiselmootorite käivitumise. Kaitseb seeläbi mootorit ja akut. Samuti hoiab ära karburaatori jäätumise.

BAR66104
Hind: 7.70 €
PUHASTU...
PUHASTUSAINE- BARDAHL ELECTRICAL CONTACTS CLEANER, 400 ml

Bardahl Electrical Contacts Cleaner taastab saastunud kontaktide elektriühendused (eriti vanades elektrijuhtmetes), eemaldab oksiidi ning sulfiidi. Lahustab ja uhub minema rasvad , őlid, tolmu ning mustuse ning ei pőhjusta metallide korrosiooni. Eemaldab vee ja niiskuse. Kuivab kiirelt ning ei tekita őlist pinda. Turvaline värvile, plastile, kummile.

BAR61004
Hind: 9.98 €
ROOSTES...
ROOSTES DETAILIDE AVAJA- BARDAHL PENETRATING OIL, 400 ml

Bardahl Penetrating Oil tungib süvitsi kinnisööbinud poltide keermete vahele. Avab kinnioksüdeerunud detailid. Tekitab edasist korrodeerumist takistava määrdekelme. Hea määrdevőimega ning eemaldab ka kriuksumised. Tänu väga heale tungivusele on sobilik raskesti ligipääsevate detailide töötlemiseks.

BAR1123
Hind: 8.60 €
PUHASTU...
PUHASTUSAINE- FUEL SYSTEM PARTS CLEANER, 400 ml

Bardahl Fuel System Parts Cleaner eemaldab karburaatoritest värnitsa ning vaigu, vabastab automaatsed őhuklapid, puhastab düüsid ja ventiilid. Taastab karburaatori efektiivsuse, vähendades seeläbi kütusekulu. Taastab ühtlase tühikäigu. Sobib sissepritse detailide puhastamiseks.

BAR60004
Hind: 10.30 €
CUSTOMERS WHO ORDER OUTSIDE EU COUNTRIES CAN PURCHASE WITHOUT VAT
Ultraflex Crewsaver Sika Le Tonkinois Garmin Coo-Var Thetford WOW

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis