Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

PEETER SÄÄSK VALITI EUROPEAN BOATING INDUSTRY (EBI) JUHATUSSE

10.09.2011
European Boating Industry

Juunis valiti Euroopa väikelaevanduse erialaliite esindava organisatsiooni European Boating Industry (EBI) juhatusse Peeter Sääsk, kes on Saare Paadi tegevjuht ja Eesti Väikelaevaehituse Liidu juhatuse liige.

 

Samuti esitles EBI vastvalminud lühifilmi, mis tutvustab organisatsiooni tegevust Brüsselis.

European Boating Industry on loodud 2009.aastal eesmärgiga esindada väikelaevaehituse, sadamate ja mereturismiga seotud tööstuse huve Euroopa tasandil. 2011. aasta alguses liitus ühendusega ka Eesti Väikelaevaehituse Liit ja praeguseks kuulub EBIsse 19 Euroopa väikelaevaehituse erialaliitu.

 

EBI peamisteks töösuundadeks on Euroopa väikelaevandust mõjutavate regulatsioonide ühtlustamine ja vastavas seadusloomes osalemine, oskusteabe ja tööjõu arendamine ning mereharrastuste populariseerimine.

 

Sääse sõnul on rahvusvaheline koostöö Eesti väikelaevaehituse arengu seisukohalt elementaarne ja strateegiliselt oluline: “Ühelt poolt vajame me infot väikelaevandust potentsiaalselt mõjutavate Euroopa tasandi otsuste kohta – teiselt poolt saame me vaid koostöö kaudu nende otsuste juures kaasa rääkida.”

 

EBI töö ja eesmärkide kohta saab lähema ülevaate lühifilmist, mis selgitab Euroopa Liidu regulatsioonide mõju väikelaevandusele ja EBI tegevust Brüsselis. Video sisaldab lühiintervjuusid EBI juhatuse liikmete ja Euroopa Parlamendi esindajatega ning on varustatud eestikeelsete subtiitritega.

 

Link EBI tegevust tutvustavale videole: SIIN

 

Rohkem EBI uue juhatuse liikmetest: SIIN

Fell Marine Veneziani Daniamant Whale Zendure Marlow O`Brien Chatham

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT