Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

NORDLINE SÕUDE- JA MOOTORPAADID

01.08.2018
NORDLINE PAADID

Käesoleva aasta juulis alustas Pro Marine Trade Nordline sõude- ja mootorpaatide jaemüügiga. Eestis toodetavad Nordline paadid on hinnatud tänu kõrgele kvaliteedile, lainekindlusele ja väga heale püstuvusele. Ostes meilt Nordline paadi, pakume soodustusi pääste- ja lisavarustusele.

 

Nordline 42 ja Nordline 51 mudeleid kasutavad merel võrgupaadina professionaalsed kalurid. Tegemist on parimate veesõidukitega rannikuvetes.

 

Nordline paate on võimalik komplekteerida vastavalt kliendi soovile erinevate lisadega ning valmistada erinevates värvides.

 

OSTES MEILT NORDLINE PAADI LISANDUVAD PAADIOSTUGA JÄRGMISED SOODUSTUSED:

 

* Päästevestid ja päästevahendid allahindlusega - 15 %

* Paadi lisavarustus (aerud, knaabid, sildumisotsad, õngeridvahoidjad jne) - 20 %

* Soodushinnaga Mercury või Suzuki päramootor

* Soodushinnaga Minn Kota elektrimootor

 

Tule tutvu Nordline paatidega meie esinduses Pärnu mnt.160G Tallinnas ja uuri mudelivalikut e-poes.

Indel Webasto Marine 3M Albin Pump Marine Cobra Marine Ritchie Nash Sports Icom StarBrite

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2021 aastal külastas meie e-poodi 202 982 unikaalset külastajat ja oste sooritati 50-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.