Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

KURESSAARE MEREPÄEVAD 2009

27.07.2009
Kuressaare Merepäevad

31.juulist-02 augustini 2009a. toimuvad Kuressaares, merepromenaadil ja Raiekivi säärel järjekordsed ning arvult juba 13-ndad merepäevad.

Pro Marine Trade-i müügilett asub sel aastal telgis, mis kannab nimetust- SAAREMAA VÄIKELAEVAEHITAJATE KLASTER.


Nii nagu varasematel aastatelgi pakume kõikidele Merepäevalistele suures valikus Nauticalia (Inglismaa) mereteemalisi kingitusi ja -suveniire. Samuti on võimalik osta soodushindadega Prorainer (Saksamaa) kvaliteetset mere-ja vabaaja riietust.

KOHTUMISENI KURESSAARE MEREPÄEVADEL !!!

Thetford Pentax Ultraflex Batsystem Beuchat Liqui Moly Daniamant Marlow

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2021 aastal külastas meie e-poodi 202 982 unikaalset külastajat ja oste sooritati 50-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.