Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

OSALESIME TALLINNA MEREMESSIL 2019

13.04.2019
TALLINNA MEREMESS 2019

Pro Marine Trade võttis ka sel aastal osa Tallinna Meremessist. Meremess on piirkonna suurim sündmus, mis igal aastal tähistab uue hooaja algust.

 

Tõime klientide jaoks messile suurepärased pakkumised oma laia kaubavaliku seast, samuti uued tooted ja kaubamängid ning loomulikult oma parima müügitiimi. 

 

Sel aastal andsime oma panuse purjelaudur Ingrid Puusta toetuseks teel Tokyo 2020 olümpiamängudele.

 

Vaata messi kajastust allpool.

 

Pentax Rule Wichard BIC Sport Lahnakoski Icom Dulkan O`Brien

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond