The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Kataloogid ja Hinnakirjad

OSCULATI KATALOOG 2021

Osculati kuulub Itaalia suurimate merekaupade-, jahi- ja paaditarvikute ning päästevahendite tootjate hulka. Lisaks laiale oma tootevalikule, esindab Osculati Itaalias veel üle 20 erineva merevarustuse tootja kaubamärke, Kokku leiate Osculati kataloogist üle 18 000 erineva merendusega seotud toote. Pro Marine Trade on Osculati toodete maaletooja ja edasimüüja Eestis alates 2003 aastast.

Osculati toodete tarneaeg on 10-14 tööpäeva.

MARITIM KATALOOG 2020

Maritim on Soomes, Helsingis asuv meretarvete maaletooja ja edasimüüja. Tootekataloogist leiate üle 7500 erineva merendusega seotud toote. Pro Marine Trade on Maritimi koostööpartner Eestis alates 2006 aastast. Kaupade hinnad on ära toodud kataloogis. Tellimustele alla 100 EUR võib lisanduda transpordikulu.

Maritim toodete tarneaeg on 3-4 tööpäeva.

DUELL SISE- JA PÄRAMOOTORITE TAGAVARAOSAD JA LISAVARUSTUS 2020

Duell on juhtiv mootorataste, mootorsaanide, mopeedite ja ATVde varuosade ning lisavarustues maaletooja Soomes. Duelli valikus on ka hulganisti meretooteid. Meie valikus on esindatud paatide sise- ja päramootorite varuosad ning lisavarustus. Võtke meiega ühendust – koos leiame teile vajaliku ja sobiliku toote. 

Duell toodete tarneaeg on 3-4 tööpäeva.

MARINETECH KATALOOG 2021-2022

Marinetech on Saksamaal baseeruv meretarvikute tootja ja nende tootevalikusse kuulub üle 29 000 erineva kauba artikli. Kataloogist leiate väga suure valiku roostevabast terasest valmistatud kinnitusvahendeid ja paaditarvikuid. Toodete hinnad on ära märgitud kataloogis. Pro Marine Trade on Marinetech koostööpartner Eestis alates 2011 aastast. Kaupade hinnad on ära toodud kataloogis. Tellimustele alla 100 EUR võib lisanduda transpordikulu.

Marinetech toodete tarneaeg on 5-8 tööpäeva.

MARINEPOOL KATALOOG 2020

Marinepool on üks maailma juhtivaimaid purjetamisriiete brände. Tänu oma aastatepikkusele kogemusele pakub Marinepool väga kvaliteetseid rõivaid nii merele kui maismaale. Kataloogi valikust leiate lisaks purjetamis- ja tavariietele ka ohutusvarustust, aksessuaare ja jalatseid.

Pro Marine Trade on Marinepool toodete edasimüüja alates 2016 aastast.

Marinepool toodete tarneaeg on 2-14 tööpäeva.

TEAMAC PAADI- JA JAHIVÄRVIDE KATALOOG 2020

Värvitootja Teal & Mackrill Ltd. (UK) Teamac paadi- ja jahivärvide tootevalikusse kuulub täis-sortiment, nii plastik-, puit-, kui ka metall- ning alumiiniumpaatidele mõeldud tooteid – kruntvärvid, katte- ja viimistlusvärvid, lakid, tekivärvid ja kattumisvastased- ehk mürkvärvid. Teal & Mackrill Ltd. värvitehas omab nii ISO 9001 kui ka ISO 14001 kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise standarditele väljastatavaid sertifikaate ja Teamac värvid on toodetud rangelt antud standardeid järgides. Lisaks on Briti värvitootjaid koondav ühendus tunnustanud tehast ka auhinnaga British Coatings Federation Environmental Award, mis antakse välja kõige keskkonnasäästlikumale värvitootjale. Pro Marine Trade on tehase Teal & Mackrill Ltd. tootebrändide (Teamac, Coo-Var, Precision) maaletooja ja edasimüüja Eestis alates 2013 aastast.

Teamac toodete tarneaeg on 2-14 tööpäeva.

LINDEMANN KATALOOG 2020

Lindemanni kataloogist leiate ligi 12 000 erinevat toodet. Valikusse kuuluvad tarvikud nii mootor- kui ka purjepaatidele. 

Lindemann toodete tarneaeg  on 7-10 tööpäeva.

NAUTICALIA KATALOOG 2020

Nauticalia on Inglismaal 1974 aastal loodud ettevõte, kelle tootevalikusse kuuluvad peamiselt mereteemalised kingitused ja suveniirid. Samuti leiate nende tootekataloogist korraliku valiku laevamudeleid ning mitmesuguseid eksklusiivseid tarbekaupu. Pro Marine Trade on Nauticalia toodete maaletooja ja edasimüüja Eestis alates 2004 aastast.

Nauticalia toodete tarneaeg on 14-18 tööpäeva.

RAYMARINE KATALOOG 2020

Raymarine (USA), on maailma juhtivamaid mereelektroonika tootjaid ja arendajaid. Raymarine tootevalikusse kuuluvad kaardiplotterid, autopiloodid, radarid, kalaleidjad, raadioside vahendid ja veel palju muud merel kasutatavat elektroonikat ja instrumente. Raymarine toodetele kehtib 3-aastane garantiiaeg. Pro Marine Trade turustab Raymarine tooteid alates 2010 aastast.

Raymarine toodete tarneaeg  on 7-10 tööpäeva.

CHATHAM KATALOOG 2020

Chatham Marine on Inglismaa jalatsitootja, kelle sortimenti kuuluvad ka tipp-kvaliteediga purjetamisjalanõud. Purjetamisjalanõudele kehtib reeglina 2-aastane G2 tootjapoolne garantiiaeg. Pro Marine Trade on Chatham jalanõude maaletooja Eestis alates 2013 aastast.

Chatham jalanõude tarneaeg on 7-10 tööpäeva.

 
1  2
 
Pacific Aerials BIC Sport Oakley NASA Marine Bel-Ray Daniamant Batsystem Quick

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis