Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Vene 23 Båt

????Vene 23 Båt Helsingis sai eilsega läbi. Meie tiimi liikmed väisasid nädala jooksul messi, et vaadata üle partnerite stendid ja koguda mõtteid kohe kohe algava Tallinna Meremessi tarbeks.

????10.-12. märtsil kohtume Teiega juba Eesti Näituste Messikeskuses. ????Uudiskirja listis tasub olla- Teile saabub sooduskood, millega võidate pileti hinnast -40% ????

???? Tänud ka kõigile, kes võtsid osa Vene 23 Båt reisi loosist, ning jagasid oma emotsioone meiega.


 

Ahhoi, sotsiaalmeedias andsime lubaduse, et  saadame sulle sooduskoodi koos juhistega, kuidas pilet ette ära osta -40% soodustusega!

 

Sooduskood kehtib kuni 24.02.2023

 

Meie klientidele on aktiveeritud sooduskood "promarinetrade", millega saab Meremessi pileti 40% soodustusega! Ehk siis 10 euro asemel 6 euroga. Kood kehtib 24.02 päeva lõpuni.


Pileti saab osta Meremessi kodulehelt:

www.meremess.ee
või Fienta süsteemist:

https://fienta.com/et/meremess-2023

 

 

 

Meid leiate Eesti Näituste messikeskuses D-hallist!

 

 

Ultraflex Chasing Cobra Marine Danforth NASA Marine Humminbird Glomex Superwinch

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT