Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

MESS RECREATION & SPORT 2006 RIIAS

21.03.2006

30.märtsist- 2.aprillini 2006a. toimub Riia Rahvusvahelises Messikeskuses vabaaja-mess koondnimetusega Recreation & Sport 2006. Mess hõlmab erinevaid temaatilisi väljapanekuid ja minimesse, mille hulgas ka Boat Show 2006.
Boat Show pakub võimalust kohtuda erinevate maailmas tunnustatud paadi- ja kaatritootjatega, samuti enamuse Baltimaade sama ala tegijatega.

 

Esindatud on:


* jahid, kaatrid, paadid, skuutrid
* paadimootorid
* lisavarustus ja seadmed paatidele, kaatritele, jahtidele
* paljud muud temaatilised väljapanekud

 

Täpsemat infot leiad veebilehelt: www.bt1.lv/atputasports

 

KOHTUMISENI RIIAS!

Ritchie Gator Guards ExNC Le Tonkinois Wichard Veneziani Lahnakoski Maritim

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on hulgimüügiettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhise müügiga ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid paljude merendusvaldkonnaga seotud firmade, tarnijate ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid merekaupu ja tooteid üle 70 erinevalt koostööpartnerilt üle maailma.  Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtteid. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond