Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

2023 AASTAST ALATES ON PRO MARINE TRADE OÜ RECMAR ESINDAJA EESTIS.

13.06.2023

RECMAR® on Recambios Marinosi eksklusiivne kaubamärk, mis on spetsialiseerunud kõikide tüüpide merevaruosade tarnimisele nii sise- kui päramootoritele.

RECMAR MOOTORIOSADE KATALOOG
Täielik RECMARi varuosade kataloog sise- kui päramootoritele.
 

Meie varuosad on sobivad: Yamaha, Suzuki, Mercury, Honda, Tohatsu, Selva, Mercruiser, Volvo, OMC, Yanmar, Borg-Wagner, Caterpillar, Chris-Craft, Crusader, Cummins, Detroit Diesel, Hurt, Indmar, Kohler, Man, Nanni Diesel, Onan, Perkins, Pleasurecraft, Renault-Couach, Sole Diesel, Vetus, Sherwood, Jabsco ja paljudele teistele.
 

Leidke kataloogid siit: https://www.promarinetrade.com/tootekataloogid?pid=559
 

Lisateabe saamiseks ja tellimiseks:
sales2@promarine.ee

+372 56 201 960

Tactical Foodpack Atwood Owatrol Baltic Ropes Socovena & Mapla Gator Guards Danforth Minn Kota

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT