Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

OLIME MUHU VÄINA REGATI 1. ETAPI SPONSOR

23.07.2019

Pro Marine Trade toetas Eesti suurimat ja vanimat purjeregatti. 2019. aastal olime Muhu Väina Regatil Kärdla-Haapsalu etapi sponsor.

 

Tänavusel Muhu Väina Regatil osales 131 jahti 4 riigist, kokku ligi 750 purjetajat Eestist, Soomest, Lätist ja Venemaalt. Regatt algas 13. juulil Hiiumaal, Kärdla sadamas ja purjetas peatustega Haapsalus, Kuivastus, Roomassaares Pärnusse, kus 20. juulil toimus võitjate autasustamine ja regati lõpetamine. 

 

Pro Marine Trade oli regati Kärdla-Haapsalu etapi sponsor. Panime välja I koha võitjatele CleantoGleam (UK) kvaliteetsete puhastusvahendite komplektid. Auhinnad andis üle CleantoGleam esindaja Gary Winter Inglismaalt. II ja III koht said kinkekaardid meie e-poest vajalike vahendite ostmiseks. 

 

Vaata Pro Marine Trade etapi fotokajastust.

Limit Kenko Batsystem VDO Garmin Nexus Atwood Jotun

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT