Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

OLIME MUHU VÄINA REGATI KALEVI JAHTKLUBI ETAPI SPONSOR

09.07.2018

Pro Marine Trade toetas 2018. aasta Muhu Väina Regatil Kalevi Jahtklubi lühiraja etappi. Baltikumi suurim merekaupade e-pood on ka varem regatil osalejate tegevusele õla alla pannud.

 

Kohaliku merekultuuri väärtustamine on ausse tõusnud ning Pro Marine Trade tahab sellesse oma panuse anda toetades piirkonna suurimat purjetajaid ühendavat üritust.

„Oleme Muhu Väina Regatil osalejatele igal aastal kaasa elanud ning toetanud osalevaid jahte ja veebiülekandeid. Teame, et regatt on osalejate poolt alati oodatud suve tippsündmus Eesti rannikuvetes. Tunnustame oma toetusega regati professionaalset ja pühendunud korraldustoimkonda. Pro Marine Trade soovib kõigile osalejatele pärituult,“ sõnas ettevõtte turundusjuht Iris Meigas.

 

Etapi sponsorina panime välja I-III koha auhinnad kõigis seitsmes purjeklassis. Auhinnapudelis olid igale laevkonnale kinkekaart Pro Marine Trade e-poest tarviliku kauba soetamiseks, Marinepool nokamütsid ja EV100 teemalised šokolaadid igale võistlejale. Lisaks sai üks võistkond, kes auhinnalist kohta ei saanud, lohustauhinnaks ühe loosi tahtel omaniku leidnud auhinnapudeli. 

 

Etapi korraldanud Kalevi Jahtklubile kinkis Pro Marine Trade 70. juubeli puhul merebinokli.

 

MUHU VÄINA REGATT 2018 PRO MARINE TRADE - KALEVI JAHTKLUBI LÜHIRAJA ETAPP

 

MUHU VÄINA REGATT 2018 PRO MARINE TRADE - KALEVI JAHTKLUBI LÜHIRAJA ETAPP

 

MUHU VÄINA REGATT 2018 PRO MARINE TRADE - KALEVI JAHTKLUBI LÜHIRAJA ETAPP

 

MUHU VÄINA REGATT 2018 PRO MARINE TRADE - KALEVI JAHTKLUBI LÜHIRAJA ETAPP

Quick Chatham Beuchat Adeco Yak John Paddle Danforth Polyform

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT