Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

PÄÄSTAME KOOS 2017: TOETASIME TAAS VABATAHTLIKKU MEREPÄÄSTET

02.10.2017
Fotol on Kristel Kuznetsova (Viking Life-Saving Equipment Estonia), Jako Vernik (Eesti Vabatahtlik Mere-ja Järvepääste) ja Iris Meigas (Pro Marine Trade).

Vabatahtlike merepäästeühingute esindusorganisatsioon Eesti Vabatahtlik Mere- ja Järvepääste, Baltikumi suurim merekaupade e-pood Pro Marine Trade ja Viking Life-Saving Equipment Estonia viisid möödunud navigatsioonihooajal läbi kampaania „PÄÄSTAME KOOS 2017“.

 

Kampaania eesmärgiks on päästevahendite propageerimine ning teadlikkuse ja vahendite kasutusoskuste tõstmine. Samas toetas iga Vikingi päästevahendi ostja ühtlasi ka vabatahtlikku merepäästet. „Kuigi selle aasta kampaania toetussumma jäi veidi madalamaks kui eelmisel aastal, oleme siiski eriti rõõmsad selle üle, et paljudel inimestel on nüüd kasutada kvaliteetsed päästevahendid. Samuti on vabatahtliku merepääste arendamises, oluline iga euro. Täname kõiki Vikingi päästevahendite ostjaid, tänu kellele saame nüüd oma organisatsiooni tegemisi nähtavamaks muuta! Kampaania näitab, et oleme õigel teel ja kindlasti jätkame inimeste mereohutuse alase teadlikkuse tõstmist ka järgnevatel aastatel,“ ütles kampaaniat kommenteerides Jako Vernik Eesti Vabatahtlikust Mere- ja Järvepäästest. Valdo Kreos, Pro Marine Trade juhatuse liige, mainis, et kolme aastaga, ehk 2015-2017 aastatel, on PÄÄSTAME KOOS kampaania kaudu toetatud merepäästet 4300 euroga. „Võimalik, et mõtleme järgmiseks aastaks välja veelgi laiema toetusvõimaluse meie e-poe vahendusel,“ ütles Kreos. Kristel Kuznetsova Viking Life-Saving Equipment Estoniast, ütles kampaania ajal tehtud ostusid analüüsides, et kõigepealt tuleb tänulik olla meie klientidele, kes on valinud oma päästevarustusse just kvaliteetsed tooted.

 

Viking päästeveste osteti toetuskampaania raames 206 tükki, millest 68 olid laste vestid. Lisaks mahub ülejäänud pääste või ohutusvarustuse nimekirja veel säratulesid, signaalrakette, päästerõngaid ja tulekustuteid. PÄÄSTAME KOOS kampaania kestis sellel aastal aprilli algusest augusti lõpuni.

Unimer Polyform Hempel Owatrol Chatham Icom Viking Raymarine

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT