Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

PRO MARINE TRADE TALLINNA MEREMESSIL 2017

24.03.2017
Tallinna Meremess 2017

Osalesime 17.-19. märtsil Tallinna Meremessil Pirita Messikeskuses suure väljapanekuga.

Tutvustasime uusi tooteid ja kaubamärke, tegime presentatsioone ning suhtlesime klientide ja koostööpartneritega. Müügil oli mitmeid tooteid messihindadega.

Vaata messi kajastust allpool.

 

 

 

 

 

PRECISION JAHI- JA PAADIVÄRVID: ESMAESITLUS BALTIKUMIS!

Tutvustasime uut jahi- ja paadivärvide brändi PRECISION. Precision värvid on välja arendatud Inglismaa ühe vanima värvitehase Teal & Mackrill Ltd. tipp-keemikute poolt ja tegemist on tänapäeva karmidele keskkonnanõuetele vastavate, kuid äärmiselt kvaliteetsete ja efektiivsete värvidega, mis on sobilikud kasutamiseks nii professionaalidele kui tavakasutajale. Precision värvide esmaesitlus toimus käesoleva jaanuaris Londoni paadimessil. Baltiriikides ja Skandinaavias olid Precision jahi- ja paadivärvid esmakordselt saadaval just Tallinna meremessil. Tooteid tutvustas tehase esindaja Martyn Moon.

Vaata tooteid e-poes.

 

 

 

CHATHAM 2017 AASTA PURJETAMISJALANÕUD

Chatham on Inglismaal hinnatud bränd eelkõige purjetajate seas, kuid samas hõlmab Chathami tootevalik ka suurt valikut vabaaja-, tänava- ja sportjalatsite osas. Chathami purjetamisjalanõud omavad unikaalset Aqua-Go vee-eemaldussüsteemi, mille tõttu on Chatham Aqua-Go purjetamisjalanõud hinnatud ka maailma tipp-purjetajate seas. Chatham uusi 2017. aasta G2 purjekingade mudeleid tutvustas messil John Oldfield.
Vaata tooteid e-poes.

 

 

 

OSCULATI MEREKAUBAD- JA PAADITARVIKUD

Euroopa üks suurimaid paaditarvikute tootjaid oli taaskord Tallinna Meremessil. Osculati tootevalikusse kuulub üle 19 000 erineva toote, mida on võimalik meie e-poest tellida. Pro Marine Trade on Osculati toodete ametlik maaletooja ja esindaja Eestis alates 2003. aastast. Tooteid tutvustas meremessil tehase esindaja Giovanna Gusmeroli.

Vaata tooteid e-poes.

 

 

 

STEINER BINOKLID

Esitlesime messil Steiner tippklassi binokleid. Lisaks Steiner binoklitele oli messil esindatud ka Focus binoklisari. Nõuandeid ja soovitusi binoklite valikul jagasid Hans Bergquist ja Richard Viidalepp. Optikatootja Steiner tähistab tänavu oma 70. juubelit.

Vaata tooteid e-poes.

 

 

AQUA STORM PVC-PAADID JA MINN KOTA ELEKTRIMOOTORID

Ukraina PVC-paaditootja Aqua Storm STK-sarja paadid olid esmakordselt Eestis tutvustamiseks väljas Tallinna Meremessil. Aqua Storm tootevalikusse kuulub üle 30 erineva paadimudeli ja kõrge kvaliteedi tunnustuseks on tehase poolt paatidele antav 3 aastane garantiiaeg. Samuti oli messil võimalik tutvuda Minn Kota (USA) elektrimootoritega, mille mudelivalikusse kuuluvad mootorid jõudlusega 30 - 55 lbs.
Vaata Aqua Storm tooteid e-poes.

Vaata Minn Kota tooteid e-poes.

 

 

FLADEN 50 N UJUVUSABIGA JOPED, PÜKSID JA PURJETAMISRIIETUS

Fladen on Rootsi bränd ja nende tooted on nõutud just tippkvaliteeti hindavate kalameeste ja purjetajate seas.  

Vaata tooteid e-poes.

 

 

NAUTICALIA MERETEEMALISED SUVENIIRID

Nauticalia on Inglismaa mainekaim mereteemaliste suveniiride bränd. Laevamudelid, laevakellad, baromeetrid, mütsid, sokid, kalakujulised padjad ja muud lõbusad tooted nii lastele kui täiskasvanutele. Tooteid tutvustab Anna Foronda.

Vaata tooteid e-poes.

 

 

STIGOBIKE ELEKTRIROLLER

Stigo elektriroller on Eestis leiutatud ja mitmete disainiauhindadega pärjatud kompaktne, ülikerge ja kõige kiiremini kokku-lahti volditav elektriroller maailmas.
Stigo kandev idee on lahendada linnainimeste liikumismured. Toote idee on geniaalselt lihtne: kerge e-roller on 2 sekundiga kokkuklapitav ning järelveetav nagu golfikott või ratastel kohver. 

Pakituna võtab Stigo ruumi vaid 45x40 cm. Stigo elektrirollerile on võimalik valida 200W või 250W võimsusega mootori vahel ning selle tippkiirus ulatub 25km/h.
Ülikompaktne sõiduriist on hea abimees igale paadi- ja jahiomanikule, kes külastab erinevaid sadamaid ning kellel soov liikuda jalgsi käimise asemel kiiresti ja vaikselt hoopis rolleriga.

 

Vaata toodet e-poes.

Yachticon Chasing Danforth Fiamm ACR Electronics NASA Marine Honda Life Cell

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT