Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

PRECISION JAHI- JA PAADIVÄRVID - TPPKVALITEET INGLISMAALT!

26.01.2017
Precision jahi- ja paadivärvide esmaesitlus Londoni paadimessil

Inglismaal juba 1908. aastal alustanud värvitehas Teal & Mackrill Ltd, on oluliselt edasi arendanud oma paadi- ja jahivärvide tootevalikut. Seni antud tehases toodetud ja turul olevaid Teamac brändina pakutavaid värve on oluliselt modifitseeritud, kaasajastatud ja testitud ning nüüd tullakse Euroopa turule juba täiesti uue Precision tootesarjaga. Precision paadi- ja jahivärvid esindavad antud valdkonnas Inglismaa tippkvaliteeti!

Jaanuaris 2017 toimunud Londoni paadimessil toimus Precision jahi- ja paadivärvide esmaesitlus ja Precision värve on oodata Eesti turule juba alates märtsist 2017.

 

Precision värvide maaletoojaks Eestis saab Pro Marine Trade ja kindlasti on meil suur rahulolu ja heameel rõõmustada oma kliente uue ja taas tippkvaliteeti kuuluva tootebrändiga.

 

Precision toodete esmaesitlus Eestis toimub 17.-19. märtsil 2017 Tallinna Meremessi raames.

 

Vaata Precision Yacht Paint kodulehte.

 

Rebelcell Lewmar Atwood Vesper Marine Wilks Zendure O`Brien Gator Guards

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT