Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

LÕPPES EDUKAS KAMPAANIA "PÄÄSTAME KOOS!" 2016

20.09.2016
"Päästame koos!" kampaania lõpetamine

Augustis lõppes suvi läbi kestnud kampaania “Päästame koos!”, millega koguti toetust vabatahtlike merepäästeühingute esindusorganisatsioonile. Teist aastat järjest toimunud kampaania viisid koos Eesti Vabatahtlike Mere- ja Järvepäästega läbi Pro Marine Trade ja Viking Life-Saving Equipment Estonia. Koos koguti toetusummaks 1807 eurot.

 

 

„Päästame koos!“ kampaaniaks sobiva vormistuse ja platvormi pakkus välja Baltikumi suurim merekaupade e-pood Pro Marine Trade, kes vahendas klientidele Viking Life-Saving Equipment Estonia päästevahendeid. Igalt ostusummalt annetati 10% vabatahtliku merepääste toetuseks.

 

Kampaania tulemusi analüüsides ütles Kristel Kuznetsova Viking Life-Saving Equipment Estoniast: „Selle eest peame tänama just teid kallid kliendid, sest ilma teieta poleks see võimalik olnud.“ Veel lisas Kristel, et kui rahaline toetus kõrvale jätta, siis kokkuvõtteid vaadates päästsime omakorda umbes 300 võimaliku merehädalise elu, sest just selline kogus päästeveste leidis endale omaniku kampaania perioodi vältel. Mainimata ei saa ka jätta 260 signaalraketti/säratuld, mis häda korral päästjatele kenasti suuna ette näitavad. „Kindlasti „Päästame koos!“ ka järgmisel aastal,“ ütles Pro Marine Trade turundusjuht Iris Meigas.

 

Eesti Vabatahtliku Mere- ja Järvepääste poolt mõtiskles möödunud kampaaniale Jako Vernik, kes meenutas, et kampaaniaga liitumise pakkumist saades, tundus meile kohe, et see on mitme hea eesmärgiga ettevõtmine: saime inimestele päästevesti kasulikkusest rääkida ning osutada kohe selle soetamise võimalusele. Teisalt tekkis võimalus leida vabatahtliku merepääste arendamiseks rahalisi vahendeid. Loodetavasti on kõik umbes 300 päästevesti omanikku, neid veekogudel liikudes, kenasti kandmas ja ennekõike loodame, et inimestega õnnetusi ei juhtu! Aga valmis peab õnnetusteks olema ennekõike inimene ise.

 

 

 

Ultraflex Silva Daniamant Owatrol Garmin Dulkan Jobe Polyform

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT