Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

PRO MARINE TRADE ESINDAB EESTIS KÜLMIKUTOOTJAT VITRIFRIGO S.r.l.

10.09.2015
Vitrifrigo tehas Itaalias Montecchios

Pro Marine Trade on alustanud koostööd Itaalia külmikutootjaga Vitrifrigo S.r.l. ja on tänaseks nende esindaja Eestis.

 

 

Vitrifrigo on Itaalia ettevõte, kelle toodanguks on külmikud, kompressorid, jahutusseadmed, mis mõeldud kasutamiseks paatides, autodes, haagissuvilates ja kaubanduses. Samuti on tootevalikus minibaarid hotellidele.


Stiilsed ja isikupärased tooted, kvaliteet ning paindlikkus on Vitrifrigo külmikute märksõnadeks, millega suudatakse pakkuda täiuslikke lahendusi paljudele sihtgruppidele kellele on vajalik eelkõige 12 ja 24 V voolupingel töötavaid külmutus- või jahutusseadmeid.

 

Vitrifrigo toodetega saate tutvuda meie e-poes ja tootja kodulehel.

 

 

StarBrite Princeton Oceanmax Black Island CleanToGleam Life Cell Gator Guards Marco

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT