Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

METS 2014: TOOTEARENDUSUUDISED EUROOPA SUURIMALT MEREVARUSTUSE MESSILT

27.11.2014

18.-20. novembrini Amsterdamis toimunud, tootjatele ja edasimüüjatele suunatud METS (Marine Equipment Trade Show) messil oli sellel aastal esindatud 1345 tootjat 40st riigist. Uutest tootearendustrendidest leidub mõndagi huvitavat nii paadiomanikele, kaupmeestele, sadamaesindajatele kui merevarustuse tootjatele endile.

 

 

Lisaks igaaastasele METSis jagatavatele DAME (Design Award Mets) auhindadele oli kohapeal avatud ka toodete proovimiseks ja tootjatevahelise koostöö elavdamiseks uus koostöövorm Innovation LAB. Märkimisväärsete uudistoodete hulka kuulusid sellel aastal 7 kategooriasse paigutatud 45 kandidaati.

 

DAME peaauhinna võitis roolimehhanism Jefa Steering ApS Steering Traveller. Kahe rooliga jahtidele mõeldud mehhanismi innovatsiooniks see, et loobutud on kohmakatest ja ruumi võtvatest roolimiskvadrantidest. See omakorda parandab jahi juhitavust ja vähendab rooli tagasilööki.

 

 

 

DAME võitjate kõrval väärivad äramärkimist ka paljud lõppvooru pääsenud nominendid.

 

Elukutselistele kaluritele mõeldud MaxSea navigatsioonitarkvara Time Zero PLOT paistab silma hea kasutajaliidese ja kasutusmugavuse poolest, samuti suurepärase merepõhja kolmemõõtmelise kuvamise võimekusega, ilmaennustusandmete ja teiste, sealhulgas kalapüügiandmete kihtide eristamise heade omadustega.

 

 

 

Lõbusõidualuste omanikele rõõmu tegeva uue Lumishore´i veealuse LED valgustuse süsteemi eripäraks on üksnes fantaasiaga piirnevad valgustusrežiimid ja funktsioonid valguse kaguse reguleerimisest muusikarütmis muutuva valgustuseni.

 

 

 

Nominentide hulka jõudnud polariseeritud Cabo Barz Optics´i päikeseprillid on disainitud erinevaid näojoonte tüüpe silmas pidades vastupidavast süsinikkiust ja ujuvana – ideaalsena merele.

 

Sailing Technologies S.L.´i mitmete ainete sidumise omadusega liim Dr Sail on mõeldud nii süsinikkiu, klaaskiu, metalli, puidu, neopreeni kui ka tekstiili parandamiseks hädaolukordades.

 

 

 

Patenteeritud ja praktilise, vees seisvate paatide torude ja ventiilide vahetuseks mõeldud mereprundiga on välja tulnud Seabung. See lihtne leiutis säästab aega ja raha, mis seni on kulunud paatide väljatõstmisele sellistes olukordades.

 

 

 

Meremehe kingariiulile on uut tüüpi uuendustega tulnud Chatham Marine. Aqua Tech tehnoloogial põhinevad sportlikud purjetamiskingad Mist Aqua Tech G2 ja Breaker Aqua Tech G2 on unikaalse kolmekihilise vee äravalgumise süsteemiga, mis lubab niiskusel aurustuda 10 sekundiga.

 

 

 

 

 

Glomex Jotun Osculati Aceco Pretech Optima Batteries Chatham Life Cell

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT