Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

ALUNAUT HAMBURGI PAADIMESSILT KAUGEMALE

17.11.2014

Põhja-Euroopa suurimal paadimessil Hansebootil teist korda osalenud Alunaut OÜ esitles messil täiesti uut paati, mis on sobilik rannavalve- ja päästetöödeks.

 

Uus Hansebootil esitletud alus, kiirpaat Alunaut 8A-RIB, on võimeline kulgema ülemeetrises Väinamere laines kuni 30-sõl-mese kiirusega, ilma et reisijad seljatraumaga riskiksid. Paadi hind algab 100 000 eurost. Mootoreid on kahte tüüpi: 300 hobujõuline, mis kiirendab 40-45 sõlmeni, võimsam kasutab juba kahte mootorit, kumbki võimsusega 250 hj ja kiirendab kuni 60 sõlmeni.

 

Esimesed messipäevad jäid nädalavahetusele ja Alunaut OÜ juhatuse liige Mark Muru märkis, et messi algus oli ootuspäraselt rahvarohke. “Inimestel oli vaba aeg, tekitasime üksjagu elevust ja kogu aeg oli keegi uudistamas," rääkis Muru. Tööpäevadel külastas boksi rohkem ametimehi. "Meie paat on militaarse välimusega, politseigi käis uurimas - kutsuti riigihankel osalema," peegeldas ta võimalikke partnerlusi, mis seegi kord ees ootamas. Muru lisas, et väljas olev kaater on väga erilise ja atraktiivse disainiga ning nii loodi ka mõned tõsisemad kontaktid, kellega võib tehinguks minna.

 

Lisaks Alunaut 8A-RIBile on Alunaudi Tornimäe töökojas valmimas ka 10 meetrine teadustraal Eesti Maaülikoolile. Senistest Alunautidest suurim, 10 meetri pikkune, Võrtsjärvele mõeldud keerulisemate tehniliste lahendustega laev peab suutma üheaegselt arendama kiirust kuni 16 sõlme ja omama töökiirust 2,5 sõlme ning poolglisseerivana sõitma kuni meetri-sügavuses vees. Samuti on lõpule jõudmas 3 politseipaadi viimistlemine ja üleandmine Soome kaitsejõududele. Soome turule jõudmine on Muru sõnul samuti olnud järjekindla messidel, eriti Turu messil käimise tulemus.

Ron Marks NASA Marine Tactical Foodpack Viking Mente Marine Ultraflex Barigo Pentax

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT