Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

KURESSAARE MEREPÄEVADEGA JÕUAB HARIPUNKTI SAAREMAA MERENÄDAL

31.07.2014

1.-9. augustini toimuv Saaremaa merenädal on ühtlasi Eestimaa suve suurim ja pikim merepidu,  kus leiab kõigile merehuvilistele sobilikke sündmusi. Meelelahutusprogrammi kõrval leiab aset ka seminare, õpitubasid, võistlusi ning korraldatakse retki merelistesse paikadesse.

 

Saaremaa merenädala kavas on Laimjala Lühikeste Ööde Filmi Festival ehk LLÖÖFF 2014, kogu nädala kestev Loona mõisa rannarahva kalaroogade nädal, pärimusmatkad, surfiküla Mändjalas, Eesti meistrivõistlused rannavolles, suurepärast muusikaprogrammi, kunstiõpitubasid, orienteerumine mootorpaatidele ja palju muud.

 

Kuressaare merepäevad juhatatakse sisse töiste juttudega väikelaevaehituse visiooniseminaril, mille päevakorras on teemad laevamootorite tulevikust, tarkadest komposiitidest,  laevade liimimisest, tootearendusest, ülipõplaste uurimistöödest ja laevaehituse kohast saare arengus.  Avatud on meretänav kesklinnast Raiekivi sääreni, käsitöölaat, antiigilaat, noore junga kool, paadimeeste väljapanekud, merendusalased telgid, lasteuõ ja noortealad, volle ja rammumehe võistlused ning palju muud meelelahutuslikku. Merepäevade melu ja jooksvate tegemiste kohta leiad huvitavat Facebooki lehelt. Tulgem kokku kõik mere- ja Saaremaa sõbrad! 

Danforth Silva Nexus Nuova Rade NASA Marine Oceansouth Jobe Viking

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2021 aastal külastas meie e-poodi 202 982 unikaalset külastajat ja oste sooritati 50-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.