Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

LONDON BOAT SHOW 2014

26.11.2013
London Boat Show 2014
Rahvusvaheline London Boat Show toimub 04 - 12 jaanuaril 2014 ExCeL London keskuses. See maailmakuulus üritus on koht, kus on võimalik näha kõiki meremaailma imesid ja uuendusi.

Sellel messil teevad terve hulk suurepäraseid paadimudeleid oma debüüdi ja esmaesitluse, sealhulgas Fairline Targa 48 GT ja Princess Yachts V48, mis demonstreerivad elegantset disaini ja kogenud paadiehituse kvaliteeti.
 
Kusagil mujal ei ole nii palju paate-,jahte-, kaubamärke ja tooteid ühes kohas samal ajal, kui London Boat Show-l.

Tänavune London Boat Show tähistab oma 60. aastapäeva. Messi üheksa päeva jooksul toimub terve hulk üritusi ja etendusi, mis on pühendatud London Boat Show juubeli tähistamisele.

Vajuta SIIA, et näha rohkem informatsiooni ja haarata võimalusest võita piletid sellele fantastilisele sündmusele.
Fell Marine Sierra Casio Life Cell ACR Electronics Superwinch Igloo Kenko

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT