Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

LONDON BOAT SHOW 2014

26.11.2013
London Boat Show 2014
Rahvusvaheline London Boat Show toimub 04 - 12 jaanuaril 2014 ExCeL London keskuses. See maailmakuulus üritus on koht, kus on võimalik näha kõiki meremaailma imesid ja uuendusi.

Sellel messil teevad terve hulk suurepäraseid paadimudeleid oma debüüdi ja esmaesitluse, sealhulgas Fairline Targa 48 GT ja Princess Yachts V48, mis demonstreerivad elegantset disaini ja kogenud paadiehituse kvaliteeti.
 
Kusagil mujal ei ole nii palju paate-,jahte-, kaubamärke ja tooteid ühes kohas samal ajal, kui London Boat Show-l.

Tänavune London Boat Show tähistab oma 60. aastapäeva. Messi üheksa päeva jooksul toimub terve hulk üritusi ja etendusi, mis on pühendatud London Boat Show juubeli tähistamisele.

Vajuta SIIA, et näha rohkem informatsiooni ja haarata võimalusest võita piletid sellele fantastilisele sündmusele.
Gerber Sika Lowrance Veneziani Marinepool Oakley Icom Superwinch

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on hulgimüügiettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhise müügiga ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid paljude merendusvaldkonnaga seotud firmade, tarnijate ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid merekaupu ja tooteid üle 70 erinevalt koostööpartnerilt üle maailma.  Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtteid. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond