Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

EESTI ON PAADIMESSI HANSEBOOT 2013 PARTNERMAA.

09.10.2013

26. oktoobrist 3. novembrini Saksamaal Hamburgis 54. korda toimuva Põhja-Euroopa ning Läänemere suurima paadimessi Hanseboot partnermaa on tänavu Eesti.

 

Hanseboot on üks mitmekülgsema väljapanekuga paadimesse, mida külastab Põhja-Euroopa ja Saksamaa ärieliit, kellest suurem osa on ka väikelaevaomanikud.

 

Tänavu oodatakse messile ligi 650 eksponenti - paadi-, kaatri- ja jahitootjad 25 riigist, kes esitlevad oma uusimaid tooteid ja mudeleid, ning rohkem kui 80 000 külastajat.

 

Messi partnermaaks olemine annab Eestile hea võimaluse olla huvilistele tavalisest paremini nähtav.

 

Mess on avatud:

Iga päev 10.00 - 18.00

Kolmapäeval 10.00 - 20.00

Lapsed ja noored kuni 15 eluaastat kaasaarvatud pääsevad messile tasuta.

 

Täpsemat informatsiooni messil toimuvast leiate SIIT.

 

KOHTUMISENI HAMBURGIS !

Viadana Lowrance Oceansouth Rule BIC Sport Fell Marine Wichard Silva

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2021 aastal külastas meie e-poodi 202 982 unikaalset külastajat ja oste sooritati 50-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.