Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

56.MUHU VÄINA REGATT 2013

26.06.2013
Muhu Väin 2013

56. korda toimuv Muhu väina regatt sõidetakse tänavu tavapärasest vastupidisel distantsil – regatt algab Haapsalust ja lõpeb Saaremaal Roomassaare sadamas.

 

Muhu väina regatt avatakse 13. juulil Haapsalus ja esimene start antakse päev hiljem, 14. juulil.

Võistlejad sõidavad Haapsalust Heltermaale, sealt Kuivastusse, Pärnusse ja Roomassaarde.

Viimane distants – Roomassaare ring – sõidetakse 20. juulil ja samal päeval on ka regati lõpetamine.

Muhu väina regatt on ühtlasi Eesti avamerepurjetamise meistrivõistlused ja tegemist on Eesti vanima purjeregatiga.

Eelmisel aastal oli see ka suurim Eestis seni korraldatud purjeregatt, kus osales 115 jahti Eestist, Soomest, Lätist, Leedust ja Venemaalt 700 purjetajaga pardal.

 

Täpsema info Muhu väina regati kohta leiab võistluse kodulehelt www.muhuvain.ee


Casio Helly Hansen Optima Batteries Pro Marine Limit Champion Aquatone Rule

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2021 aastal külastas meie e-poodi 202 982 unikaalset külastajat ja oste sooritati 50-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.