Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

CHATHAM MARINE JALANÕUD EESTIS !

24.04.2013
Chatham Marine

Alates 2013 aasta aprillist impordib Pro Marine Trade Eestisse, Inglismaa tuntud jalatsite- ja riietetootja Chatham Marine purjetamisjalanõusid. Chatham Marine kvaliteetsed purjekingad kannavad G2 märki, millega tootja annab jalanõudele omapoolse kahe aastase garantiiaja.

 

2012 aasta novembris Amsterdamis toimunud B2B messil METS 2012, valiti Chatham Fibercon purjekingad parimaks tooteks omas kategoorias ja pärjati hinnalise DAME 2012 auhinnaga.

 

 Tegemist on ülikergete ja mugavate jalanõudega, mille valmistamisel on kasutatud Contender purjeriiet.

 

 

Chatham Fibercon purjekingad saad osta SIIT

 

Külasta ka Chatham Marine ametlikku kodulehte:

http://www.chatham-marine.co.uk/

 

Alates 24.aprillist 2013 on Chatham Marine purjetamisjalanõud saadaval ka meie veebipoes !

Suunto Unimer Cobra Marine Le Tonkinois Baltic Ropes StarBrite Navionics Sika

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on hulgimüügiettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhise müügiga ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid paljude merendusvaldkonnaga seotud firmade, tarnijate ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid merekaupu ja tooteid üle 70 erinevalt koostööpartnerilt üle maailma.  Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtteid. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond