Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

HELSINKI MESSIKÜLASTUS OLI ALUNAUDILE EDUKAS

23.02.2013

Kertu Kalmus / Saarte Hääl

 

 

Helsinkis väikelaevamessil Vene 13 Bat käinud Pöide paadiehitajal läks aktiivseks müügiks juba esimesel messipäeval. Koju naasmise ajaks oli messi äriline tulemus mõõdetav kuuekohalise numbriga.

 

Alunaudi tegevjuht Mark Muru ei eita, et neil läks väikelaevamessil hästi. Seda olekski keeruline eitada, arvestades, et kohe esimesel päeval õnnestus allkirjastada leping, mis tegelikult oli kodumaal aktiivselt töös olnud juba paar kuud. “Müüdud sai Alunaut 750 AC ehk Alunaudi omatoodangu hulka kuuluv paat ning seda piltlikult öeldes otse joonestuslaualt,” kinnitas Muru Saarte Häälele. Kõige rohkem rõõmu tegi firmajuhile see, et kõnealune paat jääb Eesti lipu alla ja kodusadamaks saab talle Tallinn.

 

Veel üks tubli tehing

 

Peale juba mainitud tehingu sai Alunaudi jaoks alguse veel teinegi müügitehing, seekord läks tehinguks teise Alunaudi omatoodangusse kuuluva mootorpaadiga – Alunaut 550 CC.

Sel lepingul allkirju veel pole, kuid käsi on surutud ja vastastikused lubadused antud. Selle müügi puhul rõõmustas teda fakt, et klient on elukutseline väikelaevainsener, kelle igapäevatöö ongi sarnaste paatide projekteerimine. “Igal juhul saame me messi ärilist tulemust mõõta kuuekohalise arvuga ja planeeritud ühe omatoote prototüübi ehitamise asemel tuleb meil neid tänavu valmis teha lausa kolm,” rõõmustas Mark Muru.

“Esialgu katsume aga omatooted valmis ja need vee peale saada, eks siis vaatame edasi,” võtab Alunaut Muru sõnul asju rahulikult. “Meie tõmbenumbriks on seni olnud väga hea töökvaliteet ja konkurentidest keerukamad tooted, aga eks see kajastub kahjuks küll mitte nii atraktiivsetes hindades.

 

Esitlus Turus

Ehkki Helsingi mess osutus üle ootuste tulemusrikkaks, on Alunaudi jaoks Mark Muru sõnul tänavu sellest messist hoopis palju põnevam üritus 8.–10. märtsini toimuv Turu mess.

“Seda põhjusel, et seal kavatseme soomlastele esitleda Alunaut 750 CC mudeli nime kandvat paati,” põhjendas ta. Tänase seisuga loodab Alunaut selle paadi esmaesitluse ära teha 1.–3. märtsini Tallinnas toimuval meremessil. “Aga kuna tegu on üsna omapärase ja küllaltki kalli paadiga, siis reaalseid tehinguid sealt suure tõenäosusega oodata ei ole.”

 

Cobra Marine Sierra Hempel Mente Marine Rule Watski GFN Zendure

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT