Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

PAADIMESS VENE/BAT 2013 HELSINKIS

04.02.2013
Paadimess Vene/Bat Helsinkis

Paadimess Vene/Bat 2013 toimub Helsinkis 08.-17.02.2013.

 

Helsinki paadimess on oluliselt laienenud ja korraldajate hinnangul on tegu Põhjamaade suurima mere-teemalise messiga. Paadimess toimub juba 44. korda. Messil osaleb üle 350 eksponendi. Messi populaarsust kinnitavad üle 72 000 külastaja 2012. aastal.

 

Messile annab atraktiivsust juurde hiljuti avatud 15 000 m² suurune 7. messihall. Uues hallis on eriti head eksponeerimistingimused purjekatele ja suurtele mootorpaatidele. Sel korral on väljas veelgi suuremad alused kui eelmisel aastal: Sunseeker 68 Predator, Princess 57, Delta 54 ja Azimut 50.

 

Messil on väljas üle 600 erineva veesõiduki. Lisaks paatidele, kaatritele, jahtidele on messil väljas erinevad vee-elamusi pakkuvad teenused ning tooted.

 

Põnevaks teeb näituse iga-aastane parima mootorpaadi ja parima purjeka valimine. Tulemused selguvad messi avamiseks.

 

Paadimessil on hea teemakohane programm. Uudsena on sel korral Uusi Aalto Waterexpo ehk uus laine, kus esitletakse ranna-ala ja veeharrastusega seonduvaid teenuseid ja tooteid. Messikeskuse hall 2 omandab ainulaadse väljanägemise ning pakub elamusi erineva vanusega messikülastajatele. Rannaelu ja –elustiili kõik võimalused on uue laine alal esindatud: kanuusõidust rannaliival päevitamise või rannabaaris ajaveetmiseni.

 

Ehkki messi peateema on sel aastal purjetamine leiab külastaja messilt ka rannaelu tarbeid ning meelelahutust või harrastusi, nagu surfamine, wakeboard, sukeldumine, aerutamine. Purjetamise kohta on eriväljapanek 4. ja 5. hallis, purjekad ise on 7. hallis.

 

Programmi ja messil osalejatega saab tutvuda korraldajate kodulehel www.venemessut.fi.

 

Messi lahtiolekuajad:

 

Reede, 8. veebruar on ärikülastajatele mõeldud päev – Trade Day.
Kell 10–18 pääseb messile kutsetega. Alates kl 15 müüakse ka 20 € pääsmeid.

Kõigile soovijatele on paadimess avatud
R 08.02. kl 15-18
L-P 09.-10.02. kl 10-18
E-R 11.-15.02. kl 12-20
L 16.02. kl 10-18
P 17.02. kl 10-17

 

Pääsmete hinnad:

 

Täiskasvanud 16 €

Lapsed (7-15 a), pensionärid, õpilased 10 €

Perepääse (kuni 2 täiskasvanut ja alla 16 a lapsed) 37 €

Alla 7-aastased tasuta.

Alla 12-aastased pääsevad messile vaid koos täiskasvanuga.

 

KOHTUMISENI HELSINKI PAADIMESSIL VENE/BAT 2013 !

Restube Sika Gill Lowrance Feldten Marine Ocean Signal Kenko Sparta Carpets

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT