Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

ALUNAUT OLI HOLLANDI MESSIL EDUKAS

09.04.2012

Saaremaal tegutsev paaditootja Alunaut sai Amsterdamis Hiswa RAI messil käies kahelt Hollandi firmalt pakkumise hakata tooteid ka Madalmaades müüma.

 

"Saime lausa kaks pakkumist kohalikelt hästi toimivatelt müügiorganisatsioonidelt, kes tahtsid meid Hollandi turul esindama hakata," rääkis Pöide paadiehitaja Mark Muru ning lisas, et kas pakkumised ka käesurumiseni jõuavad, selgub ilmselt alles kesksuveks.

 

Saarte Hääle teatel said hollandlased ka kutse alumiiniumist paatide tootmist Saaremaal vaatama tulla, pealegi on Alunaudil uus tööstushoone kohe valmis saamas. "Sel ajal, kui ma ise Amsterdamis alunautidele uut tööpõldu ette kauplesin, peeti sarikapidu juba ära," märkis paadifirma juht ja osanik.

"Eesti paadiehitajate siht on areneda nii kvaliteedilt kui ka usaldusväärsuselt sellisele tasemele, et tähis EE sõiduki koodis oleks klientide jaoks ihaldusväärne," selgitas Muru ja lisas, et väikelaevaehitajate liidu liikmed osalevad Amsterdami kõrval ka Helsingi, Turu, Hamburgi, Göteborgi ja Stockholmi paadimessidel.

 

Alumiiniumpaate valmistava OÜ Alunaut 2010. aasta müügitulu oli 9,63 miljonit krooni, millest 90% moodustas eksport. Peamiseks ekspordi sihtriigiks oli Rootsi.
Ettevõtte puhaskasum kasvas aastaga 11,9 korda, moodustades 2010. aastal 801 000 krooni.

 

Artikli autor: Indrek Kald - Äripäev

Socovena & Mapla Humminbird Ritchie Fidlock Yak Igloo Wallas-Marin Garmin

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT