Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

VÄIKELAEVAEHITUSE VISIOONIKONVERENTS 2011

26.07.2011
Väikelaevaehituse visioonikonverents 2011

Seekordsete Kuressaare Merepäevade (5-7 august 2011)) ametliku programmi raames organiseerib Eesti Väikelaevaehituse Liit koos Kuressaare linna, TTÜ Kuressaare kolledži, Saaremaa Merispordi Seltsi ja teiste sõpradega taas kord Eesti väikelaevatootjate mitteametliku kogunemise.

 

 

 

 

 

 

Väikelaevaehituse visioonikonverents käsitleb seekord Eesti koduturu problemaatikat ning lõppeb väärika õllelauaga.

 

Saaremaa Merispordi Selts on algatanud projekti Eesti rahvapurjeka ideekonkursi läbiviimiseks ning ideearendusele pannakse alus seekordsel väikelaevaehituse visioonikonverentsil:

 

 TÖSISED JUTUD MESSIS

 

Toimumiskoht: Kuressaare, Meri Spa konverentsiruum

Aeg: Kuressaare Merepäevade raames

05.augustil 2011, algus kell 10.30

 

 Teemad:

 

1. Eesti koduturu nõudlus kasutajate, tootjate ja statistikute vaatenurgast.

2. Realiseerumata rahvapurjekaprojektide tutvustused.

3. Milline peaks olema Eesti rahvapurjekas ?

 

 

KOHTUMISENI KONVERENTSIL !

Eval Icom GFN John Paddle Fusion Superwinch Wilks VDO

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2022 külastas meie e-poodi 496 364 unikaalset külastajat ja oste sooritati 67-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT