Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

OSCULATI MÜÜGIMAHUD TÕUSUTEEL

21.05.2011
Osculati uus ladu Segrates avati 2011 aprillis.

Osculati S.p.A. - Itaalia juhtivamaid paadivarustuse tootjaid, teatab eksport müügimahtude tõusust.

Märtsis 2011 tõusis müügimaht väljaspoole Itaaliat, uuele rekord tasemele. Võrreldes 2010 aastaga tõusis müük 11 % ja Osculati netokäive oli märtsis 2 380 000 EUR. Senised parimad müüginumbrid olid olnud aastatel 2007-2008, kus märtsikuu eksport käive oli 2 100 000 EUR-i.

 

Märtsikuus väljastas Osculati oma ladudest Luccas ja Milanos kaupa üle 300 tonni  ja täitis kokku pea 4000 kaubatellimust.

 

Alberto Osculati kommentaar: " Me oleme uhked, et oleme teinud viimastel aastatel suuri investeeringuid logistika edendamiseks. Ma olen alati teadnud, et suudame müüa rohkem ja nüüd olemegi pööranud oma senise potensiaali reaalsuseks".

 

Pro Marine Trade müügijuhi Hille Uustulndi sõnul on Osculati toodete müük oluliselt suurenenud ka Eestis ja ostumahud Itaaliast on tõusnud koguni 21 %, võrreldes senise parima tulemusega, mis jäi 2009 aastasse.

 

Seoses müügimahu olulise kasvuga on Osculati aprillikuus avanud ka oma kolmanda kaubalao Itaalias, Segrates.

Segrate laos on pinda kokku 3000 m2 ja kokku omab Osculati S.p.A. Itaalias laopinda juba üle 15 000 m2..

 

 

Princeton Maritim Gulf Enecom Viadana Lowrance Sonca StarBrite

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on hulgimüügiettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhise müügiga ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid paljude merendusvaldkonnaga seotud firmade, tarnijate ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid merekaupu ja tooteid üle 70 erinevalt koostööpartnerilt üle maailma.  Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtteid. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond