Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

TEAMAC PAADIVÄRVID NÜÜD EESTIS

17.04.2011

Pro Marine Trade on sõlminud koostöölepingu Inglismaa ühe vanima ja mainekama värvitehasega Teal & Mackrill Ltd.

 

Teal & Mackrill Ltd. toodab erinevaid tööstusvärve juba alates aastast 1908 ja nende tootebrändideks on Coo-var ja Teamac.

 

Värvitehasega alustasime läbirääkimisi juba 2010 aasta sügisel, mis on nüüdseks siis edukalt lõpule jõudnud ja alates 20.aprillist 2011 on Teamac paadi- ja jahivärvide ametlik maaletooja Eestis,  Pro Marine Trade.

 

Teamac paadivärvide iseloomustamiseks ütleb tehase Export Manager Mr.Martyn Moon "Teamac mürkvärvide puhul on tegemist ühe parima hinna ja kvaliteedi suhtega, kogu Euroopas". Seda kinnitavad ka erinevates Inglismaa paadiajakirjades tehtud mürkvärvide tootetestid, kus näiteks Teamac mürkvärv Antifouling D on saanud nii "Best Buy" kui "Award for Value for Money" tunnustused. Veel lisab Mr.Martyn Moon "Eesti paadivärvi turul, kus juba pikka aega on olude sunnil kasutatud peamiselt vaid 2-3 värvitootja tooteid, võiksid Teamac toodete kasutajateks saada edaspidi just paadiomanikud, kes peavad lugu heast kvaliteedist, mille saab ka mõistliku hinna eest."

 

 

 

 

Teamac paadi- ja jahivärve on Pro Marine Trade veebipoes võimalik tellida ja osta alates 21.aprillist 2011 ja detailsemat inglisekeelset infot Teamac toodete kohta leiate SIIT.

 

VDO Amoq 13fishing Marco Pacific Aerials Cobra Marine Pretech Rebelcell

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT