Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Aitame noore purjetaja unistuse ellu viia!

Pro Marine Trade toetab Romi Safini teed purjetamises. Oma ostuga saad ka sina anda lisapanuse klikates ostukorvis: "Lisame Sinu ostukorvi summast 1% Eesti noorte purjetajate toetuseks"

 

 

Romi Safin 4 kordne Eesti MeisterOlen 2019 aasta kahekordne Eesti Meister Zoom8 ja RS Feva paadiklassis.
2020 Eesti Meister klassis Lazer 4.7
2021 Eesti Meister Laser Radial naiste arvestuses 

2022 ILCA 4 hõbe naiste arvestuses Eesti meistrivõistlustel.

Minu unistuseks on võita MM tiitel!


Osalen võistlustel nii kodustel vetel kui ka välismaal (sh. euroopameistrivõistlused / maailmameistrivõistlustel).  Hooajal aprillist oktoobrini on vaid 3 võistlusvaba nädalavahetust. 
 

Kõige selle jaoks on vaja organiseerida purjetamisvarustus, transport, kaatritugi, stardimaksud, treeninglaagrid, majutus, lennupiletid jne.

Lisaks pere toetusele vajan ka innukaid toetajaid, kes „tuult purjedesse puhuks“, et saaksin oma unistust ellu viia.

 

Lisapanuse saad ka sina anda klikates ostukorvis: "Lisame Sinu ostukorvi summast 1% Eesti noorte purjetajate toetuseks"

 

 

 

 

 

 


 

 

Romi Safin

 

Romi Safin

 

https://www.instagram.com/romisafin/ 

 


 

 

2022 rahvusvahelised võistlused:


EurILCA 4 Noorte Euroopa meistrivõistlused Poolas 20. koht, parim eestlane
EurILCA 6 Noorte Euroopa meistrivõistlused Kreekas 20. koht, parim eestlane
ILCA 6 Noorte Euroopa meistrivõistlused Hollandis 25. koht, parim eestlane

 

 

 

Crewsaver Rule 3M Marco Tonar Goldenship Liros Marinetech

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 - 2023 külastas meie e-poodi 660 273 unikaalset külastajat ja oste sooritati 48-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Pro Marine Trade on Gasellfirma 2022 Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.   Ostes oma tooted meiee-poest, toetad Eesti noorpurjetajaid. VAATA LÄHEMALT