The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

PURJEPAADI TARVIKUD

PLOKK ,...
PLOKK , 8 mm, LEWMAR CONTROL
Ühe rullikuga plokk kuni 8 mm otsale, rulliku läbimõõt 30 mm, maks töökoormus 200 kg, katketugevus 480 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.401.31
Hind: 34.97 €
KAHENE ...
KAHENE PLOKK, 8 mm, LEWMAR CONTROL
Kahe rullikuga plokk kuni 8 mm otsale, rulliku läbimõõt 30 mm, maks töökoormus 300 kg, katketugevus 600 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.402.31
Hind: 58.54 €
KOLMENE...
KOLMENE PLOKK, 8 mm, LEWMAR CONTROL
Kolme rullikuga plokk kuni 8 mm otsale, rulliku läbimõõt 30 mm, maks töökoormus 500 kg, katketugevus 1000 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.403.31
Hind: 89.15 €
PLOKK A...
PLOKK AASAGA , 8 mm, LEWMAR CONTROL
Ühe rullikuga aasaga plokk kuni 8 mm otsale, rulliku läbimõõt 30 mm, maks töökoormus 200 kg, katketugevus 480 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.404.31
Soodushind: 33.99 € (Tavahind: 39.28 €)
KAHENE ...
KAHENE PLOKK AASAGA, 8 mm, LEWMAR CONTROL
Kahe rullikuga aasaga plokk kuni 8 mm otsale, rulliku läbimõõt 30 mm, maks töökoormus 300 kg, katketugevus 600 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.405.31
Hind: 55.25 €
KOLMENE...
KOLMENE PLOKK AASAGA, 8 mm, LEWMAR CONTROL
Kolme rullikuga aasaga plokk kuni 8 mm otsale, rulliku läbimõõt 30 mm, maks töökoormus 300 kg, katketugevus 1000 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.406.31
Hind: 92.30 €
PLOKK J...
PLOKK JALAGA, 8 mm, LEWMAR CONTROL
Ühe rullikuga plokk jalaga tekile kinnitamiseks kuni 8 mm otsale, rulliku läbimõõt 30 mm, maks töökoormus 300 kg, katketugevus 1000 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.420.31
Hind: 29.77 €
PLOKK, ...
PLOKK, JÄIK AAS, 8 mm, LEWMAR CONTROL
Ühe rullikuga plokk jäiga aasaga kuni 8 mm otsale, rulliku läbimõõt 30 mm, maks töökoormus 200 kg, katketugevus 480 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.441.31
Soodushind: 14.99 € (Tavahind: 17.84 €)
PLOKK, ...
PLOKK, TOPELT JÄIK AAS, 8 mm, LEWMAR CONTROL
Ühe rullikuga plokk mõlemapoolse jäiga aasaga kuni 8 mm otsale, rulliku läbimõõt 30 mm, maks töökoormus 200 kg, katketugevus 480 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.414.31
Soodushind: 16.99 € (Tavahind: 21.65 €)
KOLMENE...
KOLMENE PLOKK LIBLIKSTOPPERIGA, 8 mm, LEWMAR CONTROL
Kolme rullikuga plokk liblikstopperiga kuni 8 mm otsale, rulliku läbimõõt 30 mm, maks töökoormus 200 kg, katketugevus 480 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.410.31
Hind: 129.88 €
PLOKK ,...
PLOKK , 10 mm, LEWMAR CONTROL
Ühe rullikuga plokk kuni 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 40 mm, maks töökoormus 240 kg, katketugevus 800 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.401.41
Soodushind: 38.99 € (Tavahind: 44.90 €)
KAHENE ...
KAHENE PLOKK, 10 mm, LEWMAR CONTROL
Kahe rullikuga plokk kuni 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 40 mm, maks töökoormus 480 kg, katketugevus 1200 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.402.41
Hind: 88.39 €
KOLMENE...
KOLMENE PLOKK, 10 mm, LEWMAR CONTROL
Kolme rullikuga plokk kuni 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 40 mm, maks töökoormus 720 kg, katketugevus 1800 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.403.41
Hind: 143.22 €
PLOKK A...
PLOKK AASAGA , 10 mm, LEWMAR
Ühe rullikuga aasaga plokk kuni 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 40 mm, maks töökoormus 240 kg, katketugevus 800 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.404.41
Hind: 57.32 €
KAHENE ...
KAHENE PLOKK AASAGA, 10 mm, LEWMAR CONTROL
Kahe rullikuga aasaga plokk kuni 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 40 mm, maks töökoormus 480 kg, katketugevus 1200 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.405.41
Hind: 116.88 €
KOLMENE...
KOLMENE PLOKK AASAGA, 10 mm, LEWMAR CONTROL
Kolme rullikuga aasaga plokk kuni 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 40 mm, maks töökoormus 720 kg, katketugevus 1800 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.406.41
Hind: 159.59 €
PLOKK J...
PLOKK JALAGA, 10 mm, LEWMAR CONTROL
Ühe rullikuga plokk jalaga tekile kinnitamiseks kuni 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 40 mm, maks töökoormus 240 kg, katketugevus 800 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.420.41
Soodushind: 49.99 € (Tavahind: 54.90 €)
PLOKK L...
PLOKK LIBLIKSTOPPERIGA, 10 mm, LEWMAR
Plokk liblikstopperiga kuni 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 40 mm, maks töökoormus 480 kg, katketugevus 800 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.409.41
Hind: 107.79 €
KOLMENE...
KOLMENE PLOKK LIBLIKSTOPPERIGA, 10 mm, LEWMAR CONTROL
Kolme rullikuga plokk liblikstopperiga kuni 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 40 mm, maks töökoormus 480 kg, katketugevus 800 kg. Lewmari Control-seeria plokkidel on roostevabast terasest kuulid samast materjalist pukside sees, mis annab väga hea libisemise. MRT - Metal Replacement Techology - ja läbimõeldud komposiidist ploki põskede disain annab märgatava kaaluvähendamise. Avatud disain võimaldab veel uhtuda liiva ja soola plokist kergemini välja, mis teeb hooldamise lihtsamaks ja plokiga töötamise sujuvamaks.
68.410.41
Hind: 187.88 €
PLOKK, ...
PLOKK, 6-10 mm, LEWMAR SYNCHRO
Plokk min 6 mm ja maks 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 50 mm, maks töökoormus 450 mm. Lewmar Synchro plokid on lihtsa ja usaldusväärse disainiga, väga kerged ja vastupidavad. Neid liuglaagriga plokke kasutatakse enamasti suurtel ja püsivatel koormustel: vallidel, grootpurje süsteemides, mastikanna plokkidena, mastitopi plokkidena ja kontra plokkidena. Komposiidist rullikud jooksevad sünteetilisel Free-Spin laagril ja roostevabast terasest tugevdatud põsed hoiavad otsa kinnikiilumise eest. Plokkidel saab väga lihtsalt vahetada pöörleva seekli fikseeritud seekli vastu. Kõik Syncro-seeria plokid sobituvad Lewmari aluste ja silmuspoltidega.
68.301.51
Hind: 33.87 €
PLOKK P...
PLOKK PÖÖRLEVA KINNITUSEGA , 6-10 mm, LEWMAR SYNCHRO
Pöörleva kinnitusega plokk min 6 mm ja maks 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 50 mm, maks töökoormus 450 mm. Lewmar Synchro plokid on lihtsa ja usaldusväärse disainiga, väga kerged ja vastupidavad. Neid liuglaagriga plokke kasutatakse enamasti suurtel ja püsivatel koormustel: vallidel, grootpurje süsteemides, mastikanna plokkidena, mastitopi plokkidena ja kontra plokkidena. Komposiidist rullikud jooksevad sünteetilisel Free-Spin laagril ja roostevabast terasest tugevdatud põsed hoiavad otsa kinnikiilumise eest. Plokkidel saab väga lihtsalt vahetada pöörleva seekli fikseeritud seekli vastu. Kõik Syncro-seeria plokid sobituvad Lewmari aluste ja silmuspoltidega.
68.321.51
Hind: 33.99 €
PLOKK A...
PLOKK AASAGA, 6-10 mm, LEWMAR SYNCHRO
Aasaga plokk min 6 mm ja maks 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 50 mm, maks töökoormus 450 mm. Lewmar Synchro plokid on lihtsa ja usaldusväärse disainiga, väga kerged ja vastupidavad. Neid liuglaagriga plokke kasutatakse enamasti suurtel ja püsivatel koormustel: vallidel, grootpurje süsteemides, mastikanna plokkidena, mastitopi plokkidena ja kontra plokkidena. Komposiidist rullikud jooksevad sünteetilisel Free-Spin laagril ja roostevabast terasest tugevdatud põsed hoiavad otsa kinnikiilumise eest. Plokkidel saab väga lihtsalt vahetada pöörleva seekli fikseeritud seekli vastu. Kõik Syncro-seeria plokid sobituvad Lewmari aluste ja silmuspoltidega.
68.304.51
Hind: 37.30 €
KAHENE ...
KAHENE PLOKK, 6-10 mm, LEWMAR SYNCHRO

Kahe rullikuga plokk min 6 mm ja maks 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 50 mm, maks töökoormus 450 mm. Lewmar Synchro plokid on lihtsa ja usaldusväärse disainiga, väga kerged ja vastupidavad. Neid liuglaagriga plokke kasutatakse enamasti suurtel ja püsivatel koormustel: vallidel, grootpurje süsteemides, mastikanna plokkidena, mastitopi plokkidena ja kontra plokkidena. Komposiidist rullikud jooksevad sünteetilisel Free-Spin laagril ja roostevabast terasest tugevdatud põsed hoiavad otsa kinnikiilumise eest. Plokkidel saab väga lihtsalt vahetada pöörleva seekli fikseeritud seekli vastu. Kõik Syncro-seeria plokid sobituvad Lewmari aluste ja silmuspoltidega.

68.302.51
Hind: 69.75 €
KAHENE ...
KAHENE PLOKK AASAGA, 6-10 mm, LEWMAR SYNCHRO
Kahe rullikuga plokk aasaga min 6 mm ja maks 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 50 mm, maks töökoormus 450 mm. Lewmar Synchro plokid on lihtsa ja usaldusväärse disainiga, väga kerged ja vastupidavad. Neid liuglaagriga plokke kasutatakse enamasti suurtel ja püsivatel koormustel: vallidel, grootpurje süsteemides, mastikanna plokkidena, mastitopi plokkidena ja kontra plokkidena. Komposiidist rullikud jooksevad sünteetilisel Free-Spin laagril ja roostevabast terasest tugevdatud põsed hoiavad otsa kinnikiilumise eest. Plokkidel saab väga lihtsalt vahetada pöörleva seekli fikseeritud seekli vastu. Kõik Syncro-seeria plokid sobituvad Lewmari aluste ja silmuspoltidega.
68.305.51
Hind: 76.92 €
KOLMENE...
KOLMENE PLOKK, 6-10 mm, LEWMAR SYNCHRO

Kolme rullikuga plokk min 6 mm ja maks 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 50 mm, maks töökoormus 450 mm. Lewmar Synchro plokid on lihtsa ja usaldusväärse disainiga, väga kerged ja vastupidavad. Neid liuglaagriga plokke kasutatakse enamasti suurtel ja püsivatel koormustel: vallidel, grootpurje süsteemides, mastikanna plokkidena, mastitopi plokkidena ja kontra plokkidena. Komposiidist rullikud jooksevad sünteetilisel Free-Spin laagril ja roostevabast terasest tugevdatud põsed hoiavad otsa kinnikiilumise eest. Plokkidel saab väga lihtsalt vahetada pöörleva seekli fikseeritud seekli vastu. Kõik Syncro-seeria plokid sobituvad Lewmari aluste ja silmuspoltidega.

68.303.51
Hind: 93.89 €
PLOKK A...
PLOKK AASA JA LIBLIKSTOPPERIGA, 6-10 mm, LEWMAR SYNCHRO

Ühene plokk aasa ja liblikstopperiga min 6 mm ja maks 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 50 mm, maks töökoormus 450 mm. Lewmar Synchro plokid on lihtsa ja usaldusväärse disainiga, väga kerged ja vastupidavad. Neid liuglaagriga plokke kasutatakse enamasti suurtel ja püsivatel koormustel: vallidel, grootpurje süsteemides, mastikanna plokkidena, mastitopi plokkidena ja kontra plokkidena. Komposiidist rullikud jooksevad sünteetilisel Free-Spin laagril ja roostevabast terasest tugevdatud põsed hoiavad otsa kinnikiilumise eest. Plokkidel saab väga lihtsalt vahetada pöörleva seekli fikseeritud seekli vastu. Kõik Syncro-seeria plokid sobituvad Lewmari aluste ja silmuspoltidega.

68.309.51
Hind: 99.32 €
3- NE P...
3- NE PLOKK AASA JA LIBLIKSTOPPERIGA, 6-10 mm, LEWMAR SYNCHRO

Kolmene plokk aasa ja liblikstopperiga min 6 mm ja maks 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 50 mm, maks töökoormus 450 mm. Lewmar Synchro plokid on lihtsa ja usaldusväärse disainiga, väga kerged ja vastupidavad. Neid liuglaagriga plokke kasutatakse enamasti suurtel ja püsivatel koormustel: vallidel, grootpurje süsteemides, mastikanna plokkidena, mastitopi plokkidena ja kontra plokkidena. Komposiidist rullikud jooksevad sünteetilisel Free-Spin laagril ja roostevabast terasest tugevdatud põsed hoiavad otsa kinnikiilumise eest. Plokkidel saab väga lihtsalt vahetada pöörleva seekli fikseeritud seekli vastu. Kõik Syncro-seeria plokid sobituvad Lewmari aluste ja silmuspoltidega.

68.310.51
Hind: 177.42 €
TOPELTP...
TOPELTPLOKK, 6-10 mm, LEWMAR SYNCHRO
Topeltplokk suurema ja väiksema järjestikuse rullikuga min 6 mm ja maks 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 50 mm, maks töökoormus 450 mm. Lewmar Synchro plokid on lihtsa ja usaldusväärse disainiga, väga kerged ja vastupidavad. Neid liuglaagriga plokke kasutatakse enamasti suurtel ja püsivatel koormustel: vallidel, grootpurje süsteemides, mastikanna plokkidena, mastitopi plokkidena ja kontra plokkidena. Komposiidist rullikud jooksevad sünteetilisel Free-Spin laagril ja roostevabast terasest tugevdatud põsed hoiavad otsa kinnikiilumise eest. Plokkidel saab väga lihtsalt vahetada pöörleva seekli fikseeritud seekli vastu. Kõik Syncro-seeria plokid sobituvad Lewmari aluste ja silmuspoltidega.
68.331.51
Hind: 51.97 €
TOPELTP...
TOPELTPLOKK LIBLIKSTOPPERIGA, 6-10 mm, LEWMAR SYNCHRO

Topeltplokk suurema ja väiksema järjestikuse rullikuga, liblikstopperiga, min 6 mm ja maks 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 50 mm, maks töökoormus 450 mm. Lewmar Synchro plokid on lihtsa ja usaldusväärse disainiga, väga kerged ja vastupidavad. Neid liuglaagriga plokke kasutatakse enamasti suurtel ja püsivatel koormustel: vallidel, grootpurje süsteemides, mastikanna plokkidena, mastitopi plokkidena ja kontra plokkidena. Komposiidist rullikud jooksevad sünteetilisel Free-Spin laagril ja roostevabast terasest tugevdatud põsed hoiavad otsa kinnikiilumise eest. Plokkidel saab väga lihtsalt vahetada pöörleva seekli fikseeritud seekli vastu. Kõik Syncro-seeria plokid sobituvad Lewmari aluste ja silmuspoltidega.

68.337.51
Hind: 85.26 €
TOPELTP...
TOPELTPLOKK AASAGA, 6-10 mm, LEWMAR SYNCHRO
Topeltplokk suurema ja väiksema järjestikuse rullikuga, aasaga, min 6 mm ja maks 10 mm otsale, rulliku läbimõõt 50 mm, maks töökoormus 450 mm. Lewmar Synchro plokid on lihtsa ja usaldusväärse disainiga, väga kerged ja vastupidavad. Neid liuglaagriga plokke kasutatakse enamasti suurtel ja püsivatel koormustel: vallidel, grootpurje süsteemides, mastikanna plokkidena, mastitopi plokkidena ja kontra plokkidena. Komposiidist rullikud jooksevad sünteetilisel Free-Spin laagril ja roostevabast terasest tugevdatud põsed hoiavad otsa kinnikiilumise eest. Plokkidel saab väga lihtsalt vahetada pöörleva seekli fikseeritud seekli vastu. Kõik Syncro-seeria plokid sobituvad Lewmari aluste ja silmuspoltidega.
68.334.51
Hind: 52.25 €
 
1  2  3  4  5  6  7  8
 
CUSTOMERS WHO ORDER OUTSIDE EU COUNTRIES CAN PURCHASE WITHOUT VAT
Garmin Nash Sports Eval Oceanmax Nasiol Silva Suunto Fusion

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis