Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Puhkuse veetmine merel

 

 

Alates 15.maist kuni 30.septembrini aitab Pro Marine Trade korraldada Teile meeldejäävaid kaatriretki Saaremaal koos ööbimisega sihtpunktis ja samuti kohalike vaatamisväärsuste tutvustamise.

Kaatriretkede korraldamisel püüame arvestada Teiepoolseid soove ja kokku panna

just Teile sobiva marsruudi koos erinevate lisateenustega.

 

ABRUKA SAAR
 

Reisi pikkus ca. 5 tundi koos saare külastamisega. Reisijate arv max. 8 inimest.

HIND KOKKU: 300 EUR

 

RUHNU SAAR


Reisi pikkus ca.10-12 tundi koos saare külastamisega. Reisijate arv max. 8 inimest.

HIND KOKKU: 600 EUR

 

KURESSAARE VAATLUS MERELT


Reisi pikkus ca. 2 tundi. Reisijate arv max. 8 inimest.

HIND KOKKU: 220 EUR

 

Reisi ettebroneerimisel vajalik ettemaks 50% reisi maksumusest. Kui reis jääb ära ilmastiku olude tõttu tagastatakse broneerimistasu 3 tööpäeva jooksul.

 

Eelpool toodud hinnad sisaldavad käibemaksu.

 

Meilt on võimalik laenutada merereisiks ka päästeveste, binokleid,  järeveetavaid rõngaid, veesuuski jpm. 

 

Pakutavad merereisid toimuvad kaatriga JEANNEAU MERRY FISHER 925 FLY

 

 

Lisainformatsioon: E-mail: service@promarine.ee ; Telefon: +372 51 700 31

 

 

Minn Kota Hempel Suunto Nexus Ritchie Whale Atwood Pretech

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on hulgimüügiettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhise müügiga ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid paljude merendusvaldkonnaga seotud firmade, tarnijate ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid merekaupu ja tooteid üle 70 erinevalt koostööpartnerilt üle maailma.  Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtteid. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond