Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

PRECISION JAHI- JA PAADIVÄRVID - TPPKVALITEET INGLISMAALT!

26.01.2017
Precision jahi- ja paadivärvide esmaesitlus Londoni paadimessil

Inglismaal juba 1908. aastal alustanud värvitehas Teal & Mackrill Ltd, on oluliselt edasi arendanud oma paadi- ja jahivärvide tootevalikut. Seni antud tehases toodetud ja turul olevaid Teamac brändina pakutavaid värve on oluliselt modifitseeritud, kaasajastatud ja testitud ning nüüd tullakse Euroopa turule juba täiesti uue Precision tootesarjaga. Precision paadi- ja jahivärvid esindavad antud valdkonnas Inglismaa tippkvaliteeti!

Jaanuaris 2017 toimunud Londoni paadimessil toimus Precision jahi- ja paadivärvide esmaesitlus ja Precision värve on oodata Eesti turule juba alates märtsist 2017.

 

Precision värvide maaletoojaks Eestis saab Pro Marine Trade ja kindlasti on meil suur rahulolu ja heameel rõõmustada oma kliente uue ja taas tippkvaliteeti kuuluva tootebrändiga.

 

Precision toodete esmaesitlus Eestis toimub 17.-19. märtsil 2017 Tallinna Meremessi raames.

 

Vaata Precision Yacht Paint kodulehte.

 

Viadana Rule Casio Oakley Pacific Aerials Raymarine Jotun Gulf

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on hulgimüügiettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhise müügiga ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid paljude merendusvaldkonnaga seotud firmade, tarnijate ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid merekaupu ja tooteid üle 70 erinevalt koostööpartnerilt üle maailma.  Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtteid. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond