Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

CHATHAM MARINE JALANÕUD EESTIS !

24.04.2013
Chatham Marine

Alates 2013 aasta aprillist impordib Pro Marine Trade Eestisse, Inglismaa tuntud jalatsite- ja riietetootja Chatham Marine purjetamisjalanõusid. Chatham Marine kvaliteetsed purjekingad kannavad G2 märki, millega tootja annab jalanõudele omapoolse kahe aastase garantiiaja.

 

2012 aasta novembris Amsterdamis toimunud B2B messil METS 2012, valiti Chatham Fibercon purjekingad parimaks tooteks omas kategoorias ja pärjati hinnalise DAME 2012 auhinnaga.

 

 Tegemist on ülikergete ja mugavate jalanõudega, mille valmistamisel on kasutatud Contender purjeriiet.

 

 

Chatham Fibercon purjekingad saad osta SIIT

 

Külasta ka Chatham Marine ametlikku kodulehte:

http://www.chatham-marine.co.uk/

 

Alates 24.aprillist 2013 on Chatham Marine purjetamisjalanõud saadaval ka meie veebipoes !

Danforth Atwood Barigo Wilks Owatrol Nash Sports Casio Lewmar

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on ettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhiste müükidega ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted ja erafirmad.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid mitmete Euroopas tunnustatud ja merendusega seotud firmade ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid tooteid Itaaliast, Kreekast, Saksamaalt, Taanist, Inglismaalt, Hispaaniast, Rootsist, Soomest ja Lätist. Pro Marine Trade on brändide Osculati, Nauticalia ja Teamac ametlik maaletooja ja esindaja Eestis. Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba pea suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtted. Alates 2009 aastast kuulub Pro Marine Trade ka Eesti Väikelaevaehitajate Liitu, mis ühendab enamuse Eesti suurimatest paadi- ja laevaehitajatest.  Lisaks hulgimüügile alustasime 2006 aastal ka aktiivsema jaemüügiga ja tänaseks moodustavad eraisikust paadi- ja jahiomanikud meie kliendibaasist juba väga olulise osa. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti.  Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua ka uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i hetke tegemistest, toimetustest, samuti Eesti mere-elus toimuva kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega , kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond                                                                                         Pro Marine Trade on Eesti Väikelaevaehitajate Liidu toetajaliige