Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Kuidas osta

 

Sobiva toote leidmine

 

Sobiva toote leidmiseks soovitame Teil kasutada meie otsingumootorit. Sisestage otsitava toote märksõna otsingusse ja Teile kuvatakse meiepoolsed pakkumised, mis on hetkel e-kaupluses aktiivsed.

Lisaks meie e-kaupluses olevatele toodetele on Teil võimalik tellida kaupa ka meie kodulehele välja pandud tootekataloogidest. Kokku sisaldavad kataloogid üle 20 000 erineva toote ja loodetavasti suudame Teid varustada just Teile sobiliku kaubaga.

 

 

Toodete hinnad

 

Kõik meie e-kaupluses näidatud hinnad on Eurodes ja sisaldavad 20 % käibemaksu. Raamatutel ja trükistel on aga käibemaksumääraks 9 %. Tootekataloogides olevatele toodetele leiate hinnad tarnijate hinnakirjadest.

Lisaks on Teil võimalik teha meile hinnapäringuid e-meili ja telefoni teel.

 

 

Toodete tarneaeg

 

E-kaupluses pakutavate toodete tarneaeg on näidatud tootekaardil. Tootekataloogides pakutavate tarneaeg võib olla kuni 30 päeva, sõltuvalt tellimuse esitamise kuupäevast. Tellimuse esitamisel teatame Teile kiirema võimaliku tarneaja e-meili või telefoni teel.

 

 

Tellimuse vormistamine

 

Sobiva toote leidmisel e-kauplusest, palume lisada see tellimuslehele, kuhu tuleks kindlasti märkida ka Teie soovitud ostukogus.

Tellimuse vormistamisel palume Teil kindlasti märkida tellimuslehele:

 

*Tellija nimi või ettevõtte nimetus

*Ettevõtte puhul ka juriidiline aadress

*Kontakt telefon ja kontaktisiku nimi

*E-maili aadress

 

Kui soovite kauba kättesaamist kulleriga, siis tuleb tellimuslehel näidata ära ka soovitud tarneaadress.

 

Peale tellimuse vormistamist saabub Teie poolt näidatud e-meilile tellimuskinnitus.

 

Tellimusi saab esitada ka telefoni teel tööpäeviti 10.00-17.00 telefonidel +372 601 2880 ja +372 56 201 960.


Hiljemalt järgneval tööpäeval peale tellimuse esitamist võtame Teiega ühendust e-meili või telefoni teel ja teatame Teile kiireima võimaliku tarneaja tellitud kaubale.

 

Tarneaja sobivuse korral saadame Teie poolt näidatud e-mailile müügiarve.

  

 

Kauba eest tasumine

 

Kauba eest saate tasuda Teile väljastatud müügiarve alusel.

 

Swedbank, Liivalaia tn.8, Tallinn 11431

Arveldusarve 221022289879

IBAN EE86221022289879

SWIFT / BIC HABAEE2X

 

Kui kauba eest tasub keegi teine, siis palume kindlasti märkide maksekorralduse selgitusse arve number ja isiku nimi, kellele on arve koostatud.

 

Samuti on Teil võimalik tasuda turvaliselt krediitkaardiga läbi PayPal konto.

Loe tasumisest läbi Paypal konto lähemalt SIIT

 

 

Kui Teie ostusumma ületab 200 Eurot on võimalik kaupade eest tasuda ka järelmaksuga. Järelmaksu tingimused ja kalkulaatori leiad SIIT.

 

liisi.ee jarelmaks

 

 

Tooted, mille tarneaeg on pikem, kui 14 päeva tuleb Teil ettemaksuna koheselt tasuda vähemalt 50 % kauba maksumusest ja ülejäänud summa, enne kauba väljastamist meie laost Teie poolt näidatud tarneaadressile.

 

 

Kauba kohaletoimetamine ja kätte saamine

 

Kaubale on Teil võimalik ise järgi tulla:

 

Pärnu mnt.160C, Tallinn, E-R 10.00-17.00

 

Kui soovite aga kauba kättesaamist kulleriga, lisandub kauba hinnale ka transpordikulu. Transpordikulu arvestus sõltub kauba kaalust, mõõtmetest ja eripärast, ning transpordi maksumus tuleb tasuda ettemaksuna.

Meie hinnakirja transpordikulude kohta leiate SIIT.

 

Kaup saadetakse Teile meie laost kulleriga välja hiljemalt järgneva tööpäeva jooksul peale arvel näidatud summa laekumist meie pangakontole.

 

Kuller annab Teile tellitud kauba üle saatelehega, allkirja vastu Teie poolt tellimuslehel näidatud postiaadressil.

 

Barigo Silva Marinepool Oakley Jotun Ron Marks Pentax Energizer

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on ettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhiste müükidega ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted ja erafirmad.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid mitmete Euroopas tunnustatud ja merendusega seotud firmade ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid tooteid Itaaliast, Kreekast, Saksamaalt, Taanist, Inglismaalt, Hispaaniast, Rootsist, Soomest ja Lätist. Pro Marine Trade on brändide Osculati, Nauticalia ja Teamac ametlik maaletooja ja esindaja Eestis. Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba pea suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtted. Alates 2009 aastast kuulub Pro Marine Trade ka Eesti Väikelaevaehitajate Liitu, mis ühendab enamuse Eesti suurimatest paadi- ja laevaehitajatest.  Lisaks hulgimüügile alustasime 2006 aastal ka aktiivsema jaemüügiga ja tänaseks moodustavad eraisikust paadi- ja jahiomanikud meie kliendibaasist juba väga olulise osa. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti.  Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua ka uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i hetke tegemistest, toimetustest, samuti Eesti mere-elus toimuva kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega , kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond                                                                                         Pro Marine Trade on Eesti Väikelaevaehitajate Liidu toetajaliige