The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Kataloogid ja Hinnakirjad

OSCULATI KATALOOG 2017

Osculati kuulub Itaalia suurimate merekaupade-, jahi- ja paaditarvikute ning päästevahendite tootjate hulka. Lisaks laiale oma tootevalikule, esindab Osculati Itaalias veel üle 20 erineva merevarustuse tootja kaubamärke, Kokku leiate Osculati kataloogist üle 18 000 erineva merendusega seotud toote. Pro Marine Trade on Osculati toodete maaletooja ja edasimüüja Eestis alates 2003 aastast.

Osculati toodete tarneaeg on 10-14 tööpäeva.

MARITIM KATALOOG 2017

Maritim on Soomes, Helsingis asuv meretarvete maaletooja ja edasimüüja. Tootekataloogist leiate üle 7500 erineva merendusega seotud toote. Pro Marine Trade on Maritimi koostööpartner Eestis alates 2006 aastast. Kaupade hinnad on ära toodud kataloogis. Tellimustele alla 100 EUR võib lisanduda transpordikulu.

Maritim toodete tarneaeg on 3-4 tööpäeva.

DUELL SISE- JA PÄRAMOOTORITE TAGAVARAOSAD JA LISAVARUSTUS 2017

Duell on juhtiv mootorataste, mootorsaanide, mopeedite ja ATVde varuosade ning lisavarustues maaletooja Soomes. Duelli valikus on ka hulganisti meretooteid. Meie valikus on esindatud paatide sise- ja päramootorite varuosad ning lisavarustus. Võtke meiega ühendust – koos leiame teile vajaliku ja sobiliku toote. 

Duell toodete tarneaeg on 3-4 tööpäeva.

MARINETECH KATALOOG 2016/2017

Marinetech on Saksamaal baseeruv meretarvikute tootja ja nende tootevalikusse kuulub üle 29 000 erineva kauba artikli. Kataloogist leiate väga suure valiku roostevabast terasest valmistatud kinnitusvahendeid ja paaditarvikuid. Toodete hinnad on ära märgitud kataloogis. Pro Marine Trade on Marinetech koostööpartner Eestis alates 2011 aastast. Kaupade hinnad on ära toodud kataloogis. Tellimustele alla 100 EUR võib lisanduda transpordikulu.

Marinetech toodete tarneaeg on 5-8 tööpäeva.

NAUTICALIA KATALOOG 2017

Nauticalia on Inglismaal 1974 aastal loodud ettevõte, kelle tootevalikusse kuuluvad peamiselt mereteemalised kingitused ja suveniirid. Samuti leiate nende tootekataloogist korraliku valiku laevamudeleid ning mitmesuguseid eksklusiivseid tarbekaupu. Pro Marine Trade on Nauticalia toodete maaletooja ja edasimüüja Eestis alates 2004 aastast.

Nauticalia toodete tarneaeg on 14-18 tööpäeva.

RAYMARINE KATALOOG 2017

Raymarine (USA), on maailma juhtivamaid mereelektroonika tootjaid ja arendajaid. Raymarine tootevalikusse kuuluvad kaardiplotterid, autopiloodid, radarid, kalaleidjad, raadioside vahendid ja veel palju muud merel kasutatavat elektroonikat ja instrumente. Raymarine toodetele kehtib 3-aastane garantiiaeg. Pro Marine Trade turustab Raymarine tooteid alates 2010 aastast.

Raymarine toodete tarneaeg  on 7-10 tööpäeva.

LOWRANCE KATALOOG 2017

Lowrance (USA) on olnud mereelektroonika turuliider alates esimese tavakasutaja sonari Fish-Lo-K-Tor leiutamisest aastal 1957. Aastate jooksul on Lowrance pidevalt arendanud ja uundanud oma tootevalikut, et aidata õngitsejatel leida ja püüda rohkem kala. Pro Marine Trade on Lowrence toodete edasimüüja alates 2012 aastast.

Lowrence toodete tarneaeg  on 3-7 tööpäeva.

CHATHAM KATALOOG 2016

Chatham Marine on Inglismaa jalatsitootja, kelle sortimenti kuuluvad ka tipp-kvaliteediga purjetamisjalanõud. Purjetamisjalanõudele kehtib reeglina 2-aastane G2 tootjapoolne garantiiaeg. Pro Marine Trade on Chatham jalanõude maaletooja Eestis alates 2013 aastast.

Chatham jalanõude tarneaeg on 7-10 tööpäeva.

MARINEPOOL KATALOOG 2017

Marinepool on üks maailma juhtivaimaid purjetamisriiete brände. Tänu oma aastatepikkusele kogemusele pakub Marinepool väga kvaliteetseid rõivaid nii merele kui maismaale. Kataloogi valikust leiate lisaks purjetamis- ja tavariietele ka ohutusvarustust, aksessuaare ja jalatseid.

Pro Marine Trade on Marinepool toodete edasimüüja alates 2016 aastast.

Marinepool toodete tarneaeg on 2-14 tööpäeva.

VITRIFRIGO KATALOOG 2017

Vitrifrigo on Itaalia külmikutootja, kes on spetsialiseerunud eelkõige tööstuslike külmikute tootmisele sealhulgas kuuluvad tootevalikusse paatidele ja autodele sobilikud 12 / 24 V toitevooluga külmikud, sügavkülmikud, veinikülmikud, jäävalmistajad ja muud külmaseadmed. Pro Marine Trade on Vitrifrigo külmikute edasimüüja Eestis alates 2015 aastast.

Vitrifrigo toodete tarneaeg on 7-10 tööpäeva.

Lenco Marine Pacific Aerials Casio Icom Champion Wichard Ron Marks Pretech