Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

ALUNAUT OLI HOLLANDI MESSIL EDUKAS

09.04.2012

Saaremaal tegutsev paaditootja Alunaut sai Amsterdamis Hiswa RAI messil käies kahelt Hollandi firmalt pakkumise hakata tooteid ka Madalmaades müüma.

 

"Saime lausa kaks pakkumist kohalikelt hästi toimivatelt müügiorganisatsioonidelt, kes tahtsid meid Hollandi turul esindama hakata," rääkis Pöide paadiehitaja Mark Muru ning lisas, et kas pakkumised ka käesurumiseni jõuavad, selgub ilmselt alles kesksuveks.

 

Saarte Hääle teatel said hollandlased ka kutse alumiiniumist paatide tootmist Saaremaal vaatama tulla, pealegi on Alunaudil uus tööstushoone kohe valmis saamas. "Sel ajal, kui ma ise Amsterdamis alunautidele uut tööpõldu ette kauplesin, peeti sarikapidu juba ära," märkis paadifirma juht ja osanik.

"Eesti paadiehitajate siht on areneda nii kvaliteedilt kui ka usaldusväärsuselt sellisele tasemele, et tähis EE sõiduki koodis oleks klientide jaoks ihaldusväärne," selgitas Muru ja lisas, et väikelaevaehitajate liidu liikmed osalevad Amsterdami kõrval ka Helsingi, Turu, Hamburgi, Göteborgi ja Stockholmi paadimessidel.

 

Alumiiniumpaate valmistava OÜ Alunaut 2010. aasta müügitulu oli 9,63 miljonit krooni, millest 90% moodustas eksport. Peamiseks ekspordi sihtriigiks oli Rootsi.
Ettevõtte puhaskasum kasvas aastaga 11,9 korda, moodustades 2010. aastal 801 000 krooni.

 

Artikli autor: Indrek Kald - Äripäev

Navionics Cobra Marine Crewsaver Jotun Casio GFN Raymarine Gulf

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on ettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhiste müükidega ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted ja erafirmad.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid mitmete Euroopas tunnustatud ja merendusega seotud firmade ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid tooteid Itaaliast, Kreekast, Saksamaalt, Taanist, Inglismaalt, Hispaaniast, Rootsist, Soomest ja Lätist. Pro Marine Trade on brändide Osculati, Nauticalia ja Teamac ametlik maaletooja ja esindaja Eestis. Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba pea suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtted. Alates 2009 aastast kuulub Pro Marine Trade ka Eesti Väikelaevaehitajate Liitu, mis ühendab enamuse Eesti suurimatest paadi- ja laevaehitajatest.  Lisaks hulgimüügile alustasime 2006 aastal ka aktiivsema jaemüügiga ja tänaseks moodustavad eraisikust paadi- ja jahiomanikud meie kliendibaasist juba väga olulise osa. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti.  Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua ka uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i hetke tegemistest, toimetustest, samuti Eesti mere-elus toimuva kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega , kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond                                                                                         Pro Marine Trade on Eesti Väikelaevaehitajate Liidu toetajaliige