Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

TEAMAC PAADIVÄRVID NÜÜD EESTIS

17.04.2011

Pro Marine Trade on sõlminud koostöölepingu Inglismaa ühe vanima ja mainekama värvitehasega Teal & Mackrill Ltd.

 

Teal & Mackrill Ltd. toodab erinevaid tööstusvärve juba alates aastast 1908 ja nende tootebrändideks on Coo-var ja Teamac.

 

Värvitehasega alustasime läbirääkimisi juba 2010 aasta sügisel, mis on nüüdseks siis edukalt lõpule jõudnud ja alates 20.aprillist 2011 on Teamac paadi- ja jahivärvide ametlik maaletooja Eestis,  Pro Marine Trade.

 

Teamac paadivärvide iseloomustamiseks ütleb tehase Export Manager Mr.Martyn Moon "Teamac mürkvärvide puhul on tegemist ühe parima hinna ja kvaliteedi suhtega, kogu Euroopas". Seda kinnitavad ka erinevates Inglismaa paadiajakirjades tehtud mürkvärvide tootetestid, kus näiteks Teamac mürkvärv Antifouling D on saanud nii "Best Buy" kui "Award for Value for Money" tunnustused. Veel lisab Mr.Martyn Moon "Eesti paadivärvi turul, kus juba pikka aega on olude sunnil kasutatud peamiselt vaid 2-3 värvitootja tooteid, võiksid Teamac toodete kasutajateks saada edaspidi just paadiomanikud, kes peavad lugu heast kvaliteedist, mille saab ka mõistliku hinna eest."

 

 

 

 

Teamac paadi- ja jahivärve on Pro Marine Trade veebipoes võimalik tellida ja osta alates 21.aprillist 2011 ja detailsemat inglisekeelset infot Teamac toodete kohta leiate SIIT.

 

Danforth Helly Hansen Suunto Owatrol Ritchie Fladen Marinepool Crewsaver

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on ettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhiste müükidega ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted ja erafirmad.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid mitmete Euroopas tunnustatud ja merendusega seotud firmade ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid tooteid Itaaliast, Kreekast, Saksamaalt, Taanist, Inglismaalt, Hispaaniast, Rootsist, Soomest ja Lätist. Pro Marine Trade on brändide Osculati, Nauticalia ja Teamac ametlik maaletooja ja esindaja Eestis. Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba pea suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtted. Alates 2009 aastast kuulub Pro Marine Trade ka Eesti Väikelaevaehitajate Liitu, mis ühendab enamuse Eesti suurimatest paadi- ja laevaehitajatest.  Lisaks hulgimüügile alustasime 2006 aastal ka aktiivsema jaemüügiga ja tänaseks moodustavad eraisikust paadi- ja jahiomanikud meie kliendibaasist juba väga olulise osa. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti.  Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua ka uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i hetke tegemistest, toimetustest, samuti Eesti mere-elus toimuva kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega , kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond                                                                                         Pro Marine Trade on Eesti Väikelaevaehitajate Liidu toetajaliige