The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

KONVEKTSIOONAHI- WALLAS 86D, 12 V

Tootekood: WLS-86D
Peakategooria: Külmikud, Boilerid, Pliidid
Tootja: Wallas-Marin
Tarnija: Pro Marine Trade
Ühik: tk
Tootekirjeldus:

Paatidele mõeldud konvektsioonahi Wallas 86D. See ahi põhineb tehnoloogial, mis ei kasuta kuuma õhu saamiseks nö “lahtist leeki”. Spetsiaalne “no-flame” diiselpõleti tekitab kuuma õhu ja konvektsioonahjule omane ventilaator jaotab kuuma õhu ühtlaselt ahjus laiali, mis tagab suurepärase ja ühtlase küpsetamistulemuse. Wallas ahjud on väga kvaliteetsed ja vastupidavad, peavad vastu ka kõige keerulistemas meretingimustes. Ahi on valmistatud tugevast roostevabast terasest. Ahjul on sees sisevalgustus. Wallase diiselkütusel töötav ahi võtab põlemiseks vajaliku õhu laeva salongist ja heitgaasi juhib salongist välja - see funktsioon aitab tekitada salongi värsket õhku, samal ajal kuivatades salongi tekkivat niiskust, mis omakorda vähendab hallituse tekke võimalust. Diiselkütusel töötav ahi välistab vajaduse hoida paadis ohtlikke propaani- või gaasiballoone. Diiselmootoriga laevadel on kütuse põhimahutist ahju jaoks diislikütuse võtmine väga mugav, samuti on pakkuda bensiinimootoriga laevadele eraldi diiselmahutid. Kõigile Wallase toodetele kehtib 2 + 1 aastane tootjapoolne garantii. Kütus: diisel. Võimsus: 1000 – 2500 W. Keskmine kütusekulu: 0,1 – 0,25 l/t. Kesmine voolutarbimine: 1,6 A.

Failid:
2514.00 €
Kuumakse
61.89 €
Tarneaeg meie lattu 3 päeva

Vaata lisaks

KONVEKT...
KONVEKTSIOONAHI + PLIIT- WALLAS 87D, 12 V

Tõeliselt ainulaadne ja vajalik kombinatsioon – keraamiline pliit ja konvektsioonahi, Wallas 87D. Ahi ja pliit soojeneb spetsiaalse “no-flame” diiselpõleti abil ja ahjuventilaator jaotab kuuma õhu ühtlaselt ahjus laiali, mis tagab suurepärase ja ühtlase küpsetamistulemuse. Suurepärane seade- samal ajal kui ahi küpsetab kooki, valmib pliidil söök. Wallas 87D saab kinnitada rippmehhanismiga, mis peab vastu ka kõige keerulistemas meretingimustes. Ahi on valmistatud tugevast roostevabast terasest ja pliit kvaliteetsest anodeeritud alumiiniumist. Juhtpaneelid on eelinstalleeritud ja neid on lihtne kasutada. Lisaks on ahjul sisevalgustus. Wallase diiselkütusel töötavad seadmed võtavad põlemiseks vajaliku õhu laeva salongist ja heitgaasi juhib salongist välja - see funktsioon aitab tekitada salongi värsket õhku, samal ajal kuivatades salongi tekkivat niiskust, mis omakorda vähendab hallituse tekke võimalust. Pliiti on võimalik lisaseadme abil (Wallas 270) kasutada ka kütteseadmena. Diiselkütusel töötav seade välistab vajaduse hoida paadis ohtlikke propaani- või gaasiballoone. Diiselmootoriga laevadel on kütuse põhimahutist ahju jaoks diislikütuse võtmine väga mugav, samuti on pakkuda bensiinimootoriga laevadele eraldi diiselmahutid. Kõigile Wallas toodetele kehtib 2 + 1 aastane tootjapoolne garantii. Kütus: diisel. Võimsus: Ahi- 1000 – 2500 W; Pliit: 900 – 1900 W. Keskmine kütusekulu: 0,09 – 0,44 l/t. Kesmine voolutarbimine: 1,06 – 2,66 A.

WLS-87D
Hind: 3921.60 €
KERAAMI...
KERAAMILINE PLIIT- WALLAS 85DP, 12 V

Keraamiline pliit Wallas 85DP – merel kasutavate köögiseadmete tipptase. Erinevalt ohtlikust gaasisüsteemist, kasutab see pliit soojendamiseks diiselkütuse “no-flame” põlemise tehnoloogiat, mis muudab pliidi kasutamise ohutuks. See tehnoloogia tagab pliidile pika kasutusea. Wallase diiselkütusel töötav pliit võtab põlemiseks vajaliku õhu laeva salongist ja heitgaasi juhib salongist välja - see funktsioon aitab tekitada salongi värsket õhku, samal ajal kuivatades salongi tekkivat niiskust, mis omakorda vähendab hallituse tekke võimalust. Pliiti on võimalik lisaseadme (Soojapuhur -Wallas 270) abil muuta kütteseadmeks. Kaks ühes seade – soojendab laeva salongi ja võimalik küpsetada toitu. Täiuslik seade väiksematele, ühe kajutiga, purje- ja mootorpaatidele. PS! Pliiti ja soojapuhurit ei ole võimalik kasutada üheaegselt. Diiselkütusel töötav seade välistab vajaduse hoida paadis ohtlikke propaani- või gaasiballoone. Diiselmootoriga laevadel on kütuse põhimahutist seadme jaoks diislikütuse võtmine väga mugav, samuti on pakkuda bensiinimootoriga laevadele eraldi diiselmahutid. Kõigile Wallas toodetele kehtib 2 + 1 aastane tootjapoolne garantii. Kütus: diisel. Võimsus: 900 – 1900 W. Keskmine kütusekulu: 0,09 – 0,19 l/t. Kesmine voolutarbimine: 0,19 A.

WLS-85DP
Hind: 1530.00 €
KAASASK...
KAASASKANTAV KÜLMIK-VITRIFRIGO 16 L
Kaasaskantav külmik Vitrifrigo. Mahutavus 16 l, voolutarbivus 45 W, temperatuuri ulatus +10°C / -18°C, kaal 8 kg. Omadused: kontrollpaneel, eemaldatav kaas, sisemine LED valgustus, eemaldatav hoidik, digitaalne termomeeter. Mõõdud: 240 (laius) x 420 (kõrgus) x 560 (sügavus) mm.
VTFVF16P
Hind: 759.60 €
BOILER-...
BOILER- PREMIUM WATER HEATER, 30 L
Keraamilise sisuga Premium Water veesoojendi, mis tagab parima veekvaliteedi pikaks ajaks. Soojendab 30 liitrit vett 1.5 tunniga. CE-tähisega. Võimsus: 850 W, Toitevool: 230 V. Mõõtmed: 503 x 390 x 390 mm. Kaal: 12.8 kg.
DL-106-08-01-002
Hind: 554.90 €
BOILER-...
BOILER- NAUTIC BOILER B3, 40 L
Kvaliteetne AISI 316 roostevabast terasest valmistatud veesoojendi. Paak on valmistatud 1,5 mm paksusega AISI 316 roostevabast terasest. Incoloy elektriline kuumutuselement. Soojusisolatsioon katte ja paagi vahel on suure tihedusega polüuretaanvaht, mis tagab suurepärased soojapidavuse omadused. Paak on varustatud reguleeritava turvatermostaadiga. Reljeef / tagasivool, mis võimaldab veesoojendi tühjendada mittekasutamise korral. Boileri kinnitusklambrid on valmistatud AISI 316 roostevabast terasest, võimalik kinnitada nii seinale kui ka põrandale. Võimsus: 1200 W, Toitevool: 220 V. Mõõtmed: 620 x 360 mm. Kaal: 11.7 kg. Max.rõhk: 6 bar.
DL-114-15100 - 5
Hind: 695.00 €
« Tagasi tooteid sirvima
Fell Marine Nuova Rade Unimer Dulkan Life Cell VDO Limit Jotun

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis