The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

KONVEKTSIOONAHI + PLIIT- WALLAS 87D, 12 V

Tootekood: WLS-87D
Peakategooria: Külmikud, Boilerid, Pliidid
Tootja: Wallas-Marin
Tarnija: Pro Marine Trade
Ühik: tk
Tootekirjeldus:

Tõeliselt ainulaadne ja vajalik kombinatsioon – keraamiline pliit ja konvektsioonahi, Wallas 87D. Ahi ja pliit soojeneb spetsiaalse “no-flame” diiselpõleti abil ja ahjuventilaator jaotab kuuma õhu ühtlaselt ahjus laiali, mis tagab suurepärase ja ühtlase küpsetamistulemuse. Suurepärane seade- samal ajal kui ahi küpsetab kooki, valmib pliidil söök. Wallas 87D saab kinnitada rippmehhanismiga, mis peab vastu ka kõige keerulistemas meretingimustes. Ahi on valmistatud tugevast roostevabast terasest ja pliit kvaliteetsest anodeeritud alumiiniumist. Juhtpaneelid on eelinstalleeritud ja neid on lihtne kasutada. Lisaks on ahjul sisevalgustus. Wallase diiselkütusel töötavad seadmed võtavad põlemiseks vajaliku õhu laeva salongist ja heitgaasi juhib salongist välja - see funktsioon aitab tekitada salongi värsket õhku, samal ajal kuivatades salongi tekkivat niiskust, mis omakorda vähendab hallituse tekke võimalust. Pliiti on võimalik lisaseadme abil (Wallas 270) kasutada ka kütteseadmena. Diiselkütusel töötav seade välistab vajaduse hoida paadis ohtlikke propaani- või gaasiballoone. Diiselmootoriga laevadel on kütuse põhimahutist ahju jaoks diislikütuse võtmine väga mugav, samuti on pakkuda bensiinimootoriga laevadele eraldi diiselmahutid. Kõigile Wallas toodetele kehtib 2 + 1 aastane tootjapoolne garantii. Kütus: diisel. Võimsus: Ahi- 1000 – 2500 W; Pliit: 900 – 1900 W. Keskmine kütusekulu: 0,09 – 0,44 l/t. Kesmine voolutarbimine: 1,06 – 2,66 A.

Failid:
3921.60 €
Kuumakse
96.53 €
Tarneaeg meie lattu 3 päeva

Vaata lisaks

KONVEKT...
KONVEKTSIOONAHI- WALLAS 86D, 12 V

Paatidele mõeldud konvektsioonahi Wallas 86D. See ahi põhineb tehnoloogial, mis ei kasuta kuuma õhu saamiseks nö “lahtist leeki”. Spetsiaalne “no-flame” diiselpõleti tekitab kuuma õhu ja konvektsioonahjule omane ventilaator jaotab kuuma õhu ühtlaselt ahjus laiali, mis tagab suurepärase ja ühtlase küpsetamistulemuse. Wallas ahjud on väga kvaliteetsed ja vastupidavad, peavad vastu ka kõige keerulistemas meretingimustes. Ahi on valmistatud tugevast roostevabast terasest. Ahjul on sees sisevalgustus. Wallase diiselkütusel töötav ahi võtab põlemiseks vajaliku õhu laeva salongist ja heitgaasi juhib salongist välja - see funktsioon aitab tekitada salongi värsket õhku, samal ajal kuivatades salongi tekkivat niiskust, mis omakorda vähendab hallituse tekke võimalust. Diiselkütusel töötav ahi välistab vajaduse hoida paadis ohtlikke propaani- või gaasiballoone. Diiselmootoriga laevadel on kütuse põhimahutist ahju jaoks diislikütuse võtmine väga mugav, samuti on pakkuda bensiinimootoriga laevadele eraldi diiselmahutid. Kõigile Wallase toodetele kehtib 2 + 1 aastane tootjapoolne garantii. Kütus: diisel. Võimsus: 1000 – 2500 W. Keskmine kütusekulu: 0,1 – 0,25 l/t. Kesmine voolutarbimine: 1,6 A.

WLS-86D
Hind: 2514.00 €
BOILER-...
BOILER- ALBIN MARINE, R/V, 45 L
Roostevabast terasest veesoojendi, mis tagab parima veekvaliteedi pikaks ajaks. Soojendab 45 liitrit vett 2 tunniga. CE-tähisega. Võimsus: 850 W, Toitevool: 230 V. Mõõtmed: 689 x 390 x 390 mm. Kaal: 15 kg.
DL-106-08-01-008
Hind: 771.90 €
KAASASK...
KAASASKANTAV KÜLMIK-VITRIFRIGO 45 L
Kaasaskantav külmik Vitrifrigo. Mahutavus 45 l, voolutarbivus 55 W, temperatuuri ulatus +10°C / -22°C, kaal 20,5 kg. Omadused: kontrollpaneel, eemaldatav kaas, sisemine LED valgustus, eemaldatav hoidik, digitaalne termomeeter. Mõõdud: 410 (laius) x 490 (kõrgus) x 680 (sügavus) mm.
VTFVF45P
Hind: 726.00 €
KERAAMI...
KERAAMILINE PLIIT- WALLAS 85DP, 12 V

Keraamiline pliit Wallas 85DP – merel kasutavate köögiseadmete tipptase. Erinevalt ohtlikust gaasisüsteemist, kasutab see pliit soojendamiseks diiselkütuse “no-flame” põlemise tehnoloogiat, mis muudab pliidi kasutamise ohutuks. See tehnoloogia tagab pliidile pika kasutusea. Wallase diiselkütusel töötav pliit võtab põlemiseks vajaliku õhu laeva salongist ja heitgaasi juhib salongist välja - see funktsioon aitab tekitada salongi värsket õhku, samal ajal kuivatades salongi tekkivat niiskust, mis omakorda vähendab hallituse tekke võimalust. Pliiti on võimalik lisaseadme (Soojapuhur -Wallas 270) abil muuta kütteseadmeks. Kaks ühes seade – soojendab laeva salongi ja võimalik küpsetada toitu. Täiuslik seade väiksematele, ühe kajutiga, purje- ja mootorpaatidele. PS! Pliiti ja soojapuhurit ei ole võimalik kasutada üheaegselt. Diiselkütusel töötav seade välistab vajaduse hoida paadis ohtlikke propaani- või gaasiballoone. Diiselmootoriga laevadel on kütuse põhimahutist seadme jaoks diislikütuse võtmine väga mugav, samuti on pakkuda bensiinimootoriga laevadele eraldi diiselmahutid. Kõigile Wallas toodetele kehtib 2 + 1 aastane tootjapoolne garantii. Kütus: diisel. Võimsus: 900 – 1900 W. Keskmine kütusekulu: 0,09 – 0,19 l/t. Kesmine voolutarbimine: 0,19 A.

WLS-85DP
Hind: 1530.00 €
KERAAMI...
KERAAMILINE PLIIT- WALLAS 800D, 12 V

Uus Wallas 800D keraamiline pliit on parim valik piiratud ruumiga, väikeste paatide jaoks. Pliit on ohutu kuna ei kasuta oma tööks nö “lahtist leeki”. Pliidil on uue tehnoloogiaga põleti, mis töötab kas diiselkütuse või lambiõli abil. Pliit võtab põlemiseks vajaliku õhu õuest ja ventilaatori abil juhib ka heitgaasi uuesti salongist välja. Pliidi sisselülitamisel süttib punane LED-signaaltuli juhtpaneelil, kütuse põlemisel eralduv soojus kandub keraamilisse pliiti. Sobib hästi erinevate toitude küpsetamiseks ja soojendamiseks. Ahju võimsust on võimalik astmeliselt reguleerida. Kui pliit välja lülitada, jahtub see automaatselt. Jahutusfunktsioon jahutab põleti ja suunab väljalülitamise ajal tekkivad heitgaasid salongist välja. Kütus: diesel või lambiõli. Võimsus: 900 – 1900 W. Keskmine kütusekulu: 0,10 – 0,15 l/t. Voolutarbimine: max. 0,7 A. Mõõtmed: 331 x 271 x 227 mm.

WLS-800D
Hind: 1224.00 €
« Tagasi tooteid sirvima
Polyform Fell Marine Gator Guards Superwinch Owatrol 13fishing Yak Princeton

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis