The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

VHF RAADIOJAAM- ICOM IC-M506GE

Tootekood: TTICOM-M506G
Peakategooria: VHF Raadiosaatjad, AIS Seadmed
Tootja: Icom
Tarnija: Pro Marine Trade
Värv: Must
Ühik: tk
Tootekirjeldus:
VHF raadiojaam GPS/AIS-vastuvõtja ning NMEA 2000 ™ ühenduvusega.

Integreeritud AIS-vastuvõtja

Integreeritud AIS-vastuvõtjaga saab IC-M506GE ekraanil kuvada reaalajas AIS-i laevaliiklusteavet. AIS-sihtkõne funktsioon võimaldab teil hõlpsalt DSC kõnesid seadistada. Plotterit, sihtloendit ja ohtude loendit saab ekraanil vahetada.

NMEA 2000 ™ ühenduvus

NMEA 2000 plug-and-play funktsionaalsusega saab IC-M506GE hõlpsasti ühendada NMEA 2000 võrguga. M506GE suudab vastu võtta ja edastada GPS (asukoht, kurss ja kiirus), AIS-raporti ja DSC-kõneteabe andmeid.

Viimase kõne helisalvestus

Viimase kõne salvestuse funktsioon salvestab automaatselt viimase sissetuleva kõne kaks viimast minutit. Saate vastuvõetud kõnet korrata ning mitte ükski sissetulev kõne ei jää vahele.

Aktiivne mürasummutus

Digitaalse signaalitöötluse tehnoloogia abil tagab sisseehitatud kahesuunaline aktiivne mürasummutus suurepärase heli. See vähendab taustmüra vastuvõetud signaalis kuni 90% ja edastatavas signaalis 30%. Funktsiooni on võimalik ka välja lülitada.

25W kahepoolse ruupori võimalus

Ühendades raadio SP-37 ruuporiga (lisavarustus) saate raadiomikrofonist rääkida tekil või kaldal oleva meeskonnaga, nende vastus jõuab teieni läbi sama ruupori. Sisseehitatud 25 W võimendi muudab teie kõne valjuks ja selgeks.

Sisseehitatud GPS-vastuvõtja

Komplekti kuulub nii sisseehitatud GPS-antenn kui ka 5 meetrise kaabliga lisaantenn. GPS-vastuvõtja tuvastab GPS-i ja GLONASS-i teabe abil teie asukoha, suuna ja kiiruse. Saadud asukohateavet saab kasutada DSC-kõnede jaoks.

IPX8 täiustatud veekindlus

IC-M506GE ja kaasasolev HM-205B mikrofon talub 1m veesügavust 60 minutit.

 

Omadused:

  • 15 W heliväljundvõimsus (välise kõlariga)
  • AquaQuake ™ vee eemaldus funktsioon
  • Valikuline signaalikrüpteeria UT-112/A privaatseks vestluseks
  • MA-500TR AIS-transponder ja MarineCommander ™ (ICOM-i navigatsioonisüsteem) ühilduvus

 

Tehnilised andmed

568.80 €
Kuumakse
19.74 €
Tarneaeg meie lattu 3 päeva

Vaata lisaks

MERESIDE RAADIOJAAMA KASUTAMISEKS KEHTIVAD REEGLID! Ava
VHF MERERAADIO, MIS, MILLEKS? Ava

Tooted

VHF RAA...
VHF RAADIOJAAM- COBRA MR F57B, MUST
Cobra MR F57 on võimas ja suure LCD ekraaniga VHF raadio. Valitav 1 W või 25 W väljundvõimsus on ideaalne lühi- või pikamaa raadiosideks. Cobra MR F57 puhul on kasutatud ekslusiivset Rewind-Say-Again® digitaalset helisalvestit ning Plug N Play välise GPS vastuvõtja võimekust (kasutades lisavarustuses olevat Cobra C.P.S. CM 300-005 toodet). 4 pehmet nuppu on positsioneeritud LCD ekraani ülemisele osale, lubades kasutajal lihtsalt aktiveerida funktsioone ja navigeerida menüüs. Cobra MR F57 on IPX8/JIS8 veekindlusega. Lisaks on jaamal Kanalite 16/9 otsevalik, skaneerimine, PA (Public Address) valjuhääldi väljund, välise valjuhääldi väljund, taustvalgustusega LCD ekraan, signaali tugevuse indikaator (raadio vastuvõtja ja väline GPS vastuvõtja). Vastab viimastele CE spetsifikatsioonidele Class-D VHF raadio. Rewind-Say-Again® - Esita uuesti kuulmata jäänud VHF kõned. Automaatselt salvestuvad viimased 20 sekundit digitaalsed salvestised. PA Väljund - PA funktsioon avalikult rääkimiseks välise valjuhääldiga. Raadio Kontroll - Kontrollib aku pinget saatel olles, RF väljundvõimsust ja antenni väljundit. Kaal: 1.22 kg. Mõõtmed: 76.2 x 152.4 x 158.78 mm.
TTCOBMRF57B/B
Hind: 189.00 €
VHF KÄS...
VHF KÄSIRAADIO- COBRA MARINE MR HH500 BLUETOOTH
Cobra Marine raadio MR HH500 Bluetooth. Sellel raadiosaatjal on Bluetooth funktsiooniga mobiiltelefoni liides. Toodet saab kasutada kui standardset VHF või mobiilset telefoni. Tehnilised andmed: Veekindel IPX7 ja ujuv, Võimsus 6 W, Kõik rahvusvahelised kanalid, "Rewind" funktsioon viimaste kõnede kuulamiseks, eksklusiivne BURP funktsioon kõlarist liigse vee eemaldamiseks, Piiramatu kanalite programmeerimine, 16 + 2 valitud kanalid, välise mikrofoni / kõlari liides, Key Lock, et vältida juhuslikku kasutamist, Taustamüra summutamine. Komplektis: 1000 mAh liitium aku + 220 V laualaadija + 12 V laadija (sigaretisüütaja) + antenn.
TTCOBHH500
Hind: 199.00 €
VHF KÄS...
VHF KÄSIRAADIO- COBRA MARINE MR HH600 GPS, VALGE
Cobra Marine raadio MR HH600 raadiojaam koos GPS & DSC-ga. Võimsus: 1, 3, 6 W. Hädaolukorras on võimalik DSC kõnega teavitada merepäästet või teisi laevu ja samas edastab GPS ka teie täpsest asukoha. Bluetooth-funktsiooni abil abil saate helistada ja vastu võtta telefonikõnesid, hoides oma mobiiltelefoni ohutult ja kuivana. Rewind-Say-Again® - funktsiooni abil saab taasesitada vastamata VHF-kõnesid. Raadiojaam on ujuv ja sellel on ka sisseehitatud taskulamp. Mõõtmed: 131 mm x 72 mm x 47 mm. Kaal: 329 grammi.
TTCOBHH600W
Hind: 239.00 €
VHF RAA...
VHF RAADIOJAAM- COBRA MR F77B GPS, VALGE
Cobra MR F77 on eriline oma suure LCD-ekraani ja sisseehitatud GPS vastuvõtja poolest. Kui kasutaja saadab välja hädakutsungi, saadetakse päästjatele laeva täpne asukoht sisseehitatud GPS süsteemi abil. Ideaalne kasutamiseks nii lähi- kui ka pikamaa side pidamiseks.
TTCOBMRF77B/W
Hind: 229.00 €
« Tagasi tooteid sirvima
Marco Crewsaver Pacific Aerials Aqua Storm Fell Marine Polyform Spinera Eval

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis