The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

VHF KÄSIRAADIO- ICOM IC-M73E

Tootekood: TTICOM73E
Peakategooria: VHF Raadiosaatjad, AIS Seadmed
Tootja: Icom
Tarnija: Pro Marine Trade
Värv: Must
Ühik: tk
Tootekirjeldus:

Õhuke, stiilne, võimas, professionaalsete funktsioonidega käsiraadiojaam.

Viimase kõne salvestus

Viimase kõne salvestuse funktsioon salvestab viimase sissetuleva kõne automaatselt 1 minutiks. Salvestamist saate alustada ka käsitsi.

Aktiivne mürasummutamise tehnoloogia

Sisseehitatud kahesuunaline aktiivne mürasummutus vähendab taustamüra kuni 90% ja parandab nii edastatud häält kui ka sissetulevat kõnet, nii kuulete paremini ja selgemalt!

Bassivõimendi funktsioon

Signaalitöötlus tehnoloogia rõhutab madalat heli, pakkudes rikkalikku bassiheli nii signaali edastamiseks kui ka vastuvõtmiseks.

700mW heli

IC-M73 kasutab BTL võimendit, mis kahekordistab heli. Selle sisemine kõlar annab valju 700mW selge heli.

6W RF-väljundvõimsus 

IC-M73 6W edastusvõimsus tagab kasutajale laiendatud suhtlusvahemiku.

Suuremahuline liitium-ioon aku

Aku BP-245H võimaldab normaaltingimustes töötada 17 tundi.

IPX8 Submersible Plus ™ veekindlus

IC-M73 pakub Icomi parimat veekindlat kaitset. Raadio vastupidavust on katsetatud hoides seda 30 minutit 1,5 m sügavuses vees.

Õhuke, laia vaatenurgaga LCD-ekraan

IC-M73-l on stiilne, ergonoomiline disain. Vastupidav kere tagab kasutajasõbraliku töö ja pika tööea. Laia vaatenurga ja kõrge intensiivsusega LCD-ekraan pakub heledaid, hõlpsasti loetavaid tähemärke.

 

Lisafunktsioonid

  • AquaQuake ™ eemaldab kõlarist vee
  • Dual/Tri-Watch kanali 16 ja/või kõnekanali monitooringuks.
  • 4 tasemeline aku indikaator.
  • Lemmikkanalite skaneerimise funktsioon.
  • Komplektis on laualaadija BC-210 ja sigaretisüütaja kaabel CP-25H
  • Valikulised veekindlad kõlarimikrofonid HM-167 ja HM-202
  • Automaatne energiasäästufunktsioon

 

Tehnilised andmed

259.90 €
Kuumakse
10.38 €
KAUP ON LAOS

Vaata lisaks

MERESIDE RAADIOJAAMA KASUTAMISEKS KEHTIVAD REEGLID! Ava
VHF MERERAADIO, MIS, MILLEKS? Ava

Tooted

VHF KÄS...
VHF KÄSIRAADIO- ICOM IC-M25E

Ujuv, stiilne, õhuke, kerge, suure jõudlusega ning hõlpsasti kasutatav. IC-M25EURO on õhuke ja kerge ujuv mere käsiraadiojaam. See pakub kompromissitut jõudlust, mis ületab ootused.

TTICOM25E
Hind: 189.90 €
VHF KÄS...
VHF KÄSIRAADIO- ICOM IC-M73E

Õhuke, stiilne, võimas, professionaalsete funktsioonidega käsiraadiojaam.

TTICOM73E
Hind: 259.90 €
VHF KÄS...
VHF KÄSIRAADIO- COBRA MARINE MR HH350
Cobra Marine raadio MR HH350. Tehnilised andmed: Veekindel IPX7 ja ujuv, Võimsus: 1/3/6 W, Kõik rahvusvahelised kanalid, Cobra eksklusiivne BURP funktsioon vee väljatõrjumiseks mikrofonist, Kanalite ja mälu skaneerimine, Tri-Watch: Kanal 16 + 2 programmeeritavat kanalit, pistik välise mikrofoni või kõlari jaoks, Piiramatu kanalite programmeerimine, Tausta müra summutamine, Nuppude lukustus, et vältida juhuslikku kasutamist. Komplektis 1000 mAh LION aku + 220 V laualaadija + 12 V (sigaretisüütaja) laadija + antenn. Mõõtmed: 121 x 67 x 53 mm.
TTCOBHH350
Hind: 139.00 €
VHF KÄS...
VHF KÄSIRAADIO- COBRA MR HH150
Uus Cobra Marine VHF-raadiosaatja HH150FLT on mõeldud kasutamiseks merel. See algajatele mõeldud hõljuv raadio on kõike muud kui ainult põhiliste omadustega. Cobra HH150-l on kasutajasõbralik liides, suur ekraan ning ujuvus võimekus. Raadiol on olemas TX/RX signaalitugevuse, akutaseme, skaneerimise indikaatorid. DW, ilmakanali seaded selleks, et tunneksite end turvalisena. Raadio MR HH150 kasutab laetavaid AAA suuruses akusid (seadmega kaasas), see võimaldab kanda kaasas täiendavaid AAA-patareisid hädaolukorra tarbeks. Raadio maksimaalne ulatus ja vähene voolutarve tähendab merehuviliste jaoks täiendavat kasutusaega võrreldamatu töökindluse ja meelerahuga. See on mugav. See on kvaliteetne. See on uppumatu. Hulpiv – vees mitte uppuv, oranžid kujunduselemendid teevad raadio üle parda lendamisel kergesti leitavaks. Uputatav – raadio on veekindel tööstusstandardi JIS7 (IPX7) järgi. Üks meeter 30 minutit. 3 astmeline väljundvõimsus - madal / keskmine / kõrge lühi- ja pikamaasideks. 3 W, 1 W, 0,5 W. USA, Kanada ja rahvusvahelised kanalid – kasutatav ükskõik millisel neis piirkondades kehtestatud kolmel erineval kanalil. Sisaldab uusimaid 4-kohalisi kanaleid. 10 NOAA ilmakanalit ja ilmahoiatus – kohene ligipääs kõigile riiklikele ohtudele ja ilmateabele 24 tundi ööpäevas, teavitused selle kohta, kui läheduses esineb ohtlikke ilmaolusid. Ilmahoiatus kuuldava tooniga – hoiatused ja nähtav teavitus juhul, kui läheduses esineb ohtlikke ilmaolusid.
TTCOBHH150
Hind: 89.00 €
« Tagasi tooteid sirvima
Oakley Owatrol Icom Baltic Baltic Ropes Aqua Storm WOW Aceco

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis